Yamaha DT 125 R (1997)

Vlastník trpy
Vloženo 7.2.2008
Aktualizováno 28.2.2014

DT mám už skoro 3 roky. Je to bezvadná mašina, když se o ní dobře stará, oplatí to jezdci velkým výkonem (na dvácu) ale i trošku větší spotřebou. Ale za to nejlepší se hold platí. Troufnu si říct že je to jedna z nejlepších 125 ve své třídě.

První dojmy - ... ...

Na podzim nová pístní sada, přetěsnění předních tlumičů, řetězovka, blastry, vypalenej vyfuk, čištěna přívěra. Ted (konec dubna 09) ještě dělaná komplet nová převodovka, takže motůrek jak novej :), ještě novej brzdovej kotouč přední+destičky. Jinak detaily typu vyvrtaná Yeis, tryska 240, mini blinkry.je na ní pár škrábanců, ale to k enduru prostě patří. Maximálka něco přes 120, myslim že na dvácu slušný :)

Tak začínal sem v 11-ti na fichtlu, kterýho ještě porád mám, pak mám ještě skutra neose. Motorky na kterejch sem měl možnost se svést: travel 125, trigger 125, DT 125X, ttr 600, jawa 650, Shadow 640, jawa 350;250, kawa er-5. Zkušeností neni nikdy dost, porád se mám co učit. V budoucnu bych chtěl sv 650n nebo horneta.

kostenchorva
kostenchorva napsal 04.04.09 v 10:36

fajne vozitko bral bych ho okamzite

jest
jest napsal 25.03.08 v 17:52

Zdravim. Chci se zeptat na laďák? Kolko pak stál ? Jo a co si proved s origo? Kdyby si se ho chtěl zbavit tak ho vemu...

Ma-Gor
Ma-Gor napsal 23.02.08 v 10:10

PEACE negře, ty nový motorkaří sou zkurvený...nemám přátelé a zloběj fotky..Dej si sem tu fotku jak seš na přednim, tak je profi!;)..kdy to vytáhnem?

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 07.02.08 v 21:16

vypadá suprově, a pěkné wheelie