Honda GL1000 GoldWing (1977)

Vlastník dallis
Vloženo 13.12.2007
Aktualizováno 13.12.2007

mám ji dva roky, zrepasovanou, původně z Holandska, asi 290kg, z toho motor 109kg

Cesty: Od jara do podzimu jsem stihl za ty dva roky asi 20000 km,po různých srazech, ale nejčastěji jen tak od nikud nikam, kochačka...

Další info: kdo nezažil nepochopí, prima stroj, spolehlivý, ovladatelný, možná pár koníků...ale to si můžu rovnou koupit GL 1800

jirickoo
jirickoo napsal 07.07.14 v 22:12

Ahoj. Pohrávám si s myšlenkou, že koupím Honda Gold Wing GF 1000 (resp. 1100), jejíž koupě se mi vyskytla za slušnou cenu (na tip moto). V porovnání s ostatními v této modelové řadě je cena dokonce velmi příznivá. Předtím, než se vydám se na ni podívat, docela by mne zajímal Tvůj názor, na co si dát pozor, výhody, nevýhody. Co na ní odchází a zda-li se koupě Gold Wingu vůbec vyplatí. Nejde mi o každodenní ježděni, ale spíše pro zábavu a pohodu. Sám jezdím pomalu a velmi opatrně. Majitel mi po mém dotazu, proč je tak levná, zda tam není nějaký háček, odpověděl, že tam žádný zádrhel není. P.s.: Vzhledem k tomu, že mám rád starší věci, alternativně uvažuji i o Hondě 500 Four...která i na zdejším bazaru je na prodej... díky moc, jirikoo (jirikoo@yahoo.com)

hubaaabuba
hubaaabuba napsal 16.02.10 v 23:43

Ještě jsem zapoměl poznamenat že tak nádherná zbírka klasiku se jen tak nevidí,takže mi nezbývá nic jiného než tiše závidět a dát za 10

hubaaabuba
hubaaabuba napsal 16.02.10 v 23:39

Zdravím a děkuji za přijetí do gl 1000 klubu, je mi velkou ctí a doufám že se někdy potkáme

p.epanica
p.epanica napsal 06.02.10 v 17:38

Těžko se jeden rozhoduje, kterou máš hezčí . . . .

ticha-voda
ticha-voda napsal 21.01.10 v 16:01