Cagiva W12 (1996)

Vlastník kloss
Vloženo 20.8.2007
Aktualizováno 2.1.2014

Tohle moto jsem si pořídil, když jsem zjistil, že na Yamaze SRX už nevydržím s pokrčenýma nohama a taky jsem chtěl stroj, který může i mimo asfalt.

První dojmy - Nejprve velký nezvyk: sice pohodlný posez, ale strašně vysoká oproti SRX (cha cha, to jsem jheště nevěděl že tahle motorka je mezi endury vlastně choper - i při mých 173cm nohy až na zem a dole ohnuté.

Doplňky na motorce - Externí zásuvka, boční nosiče brašen.

Zkušenosti: Postarší endro, které bylo zproštěno vojenské služby. 350 ccm zapasovaných do dnes už překonané, ale přesto všestranné a stabilní konstrukce, které neoslní ale taky nezklamou. Charakterem odpovídá tomu co od motorky čekám - za rozumný peníz mne doveze kam potřebuji a to i mimo zpevněné cesty. Po zakoupení byla nutná rozsáhlá repase následků užívání předchozím majitelem (znáte z inzerátů: zn. bez dalších investic připravená na sezónu): hlava řízení podložená podélně položenými vruty suplujícími vymezovací podložky, ohnutá tyč tlumiče centrálního odpružení, řetězová sada,ložiska, gufera, seřízení dekompresoru, oprava startéru, výměna náplní a filtrů atp. Po ujetých ca. 4000km od repase, funguje bez problémů. Spotřeba oleje za tu dobu nezaznamenatelná (kontrola jednoduše průhledovým okénkem). Ocenil bych větší zátah, ale tento nedostatek je vyvažován výdrží motoru a nízkou nákladovostí (pojistka, spotřeba pod 5l/100km za jakéhokoliv režimu).

Cesty: Je to moje první enduro-sezona takže mimo běžné jízdy po okolí, zatím nic moc. Jarní sraz motocestovatelů na Slezské Hartě, květnový neplánovaný Off-road s boxery z Prostějova do Jevíčka, jednou solojízda do Chorvatska a zpět.

Mi3ka
Mi3ka napsal 18.01.13 v 23:30 10b.

Fakt pěkná

fzr6
fzr6 napsal 04.01.10 v 21:30

a pak že zelená je jen kawasaki
pekné duro

Lopp
Lopp napsal 21.08.07 v 10:01

Zdar, kdysi jsem taky pošilhával po cagivě W 12 nebo 16 Bude nejspíš spolehlivá, jinak by si ji armáda nevybrala

smazany37828
smazany37828 napsal 20.08.07 v 17:38

PepanTDR
PepanTDR napsal 20.08.07 v 17:09

Pěkná kolik ma kw v tp a kollik doopravdy? Kdyžtak mi odpověz do profilu, dik