renocar_unor

Cagiva W12 (1994)

Vlastník B.e.n.d.e.r.
Vloženo 24.1.2010
Aktualizováno 30.5.2016

Moc jich není :) Je dost vysoká a je to takovej stroj do města i do terénu a to se mi na ní líbí.

První dojmy - Motorka, která je na to blbnutí v terénu (teď myslím polní cesty apod.). Vytahá to všechno a bez problem.

Tak je konečně doma láska moje italská. Přivezl jsem ji 24.1.2010 v -10°C :D ale jsem moc rád že už ji mám. Tak už jsou udělané papíry, tak se konečně může jezdit. Jinak mám tam laďák, ale nejen kvůli tomu že to má lepší zvuk (což má), ale hlavně to s laďákem mnohem líp vypadá. Mám ji ve žluto-černé barvě. Ale mám ji na ježdění po silnicích a málo kdy s ní vyjedu do terénu. I když mě to v terénu začalo hooodně bavit :) Vyzkoušel jsem přímo motokrosovou trať ve šternberku. I když v tom terénu je to už celkem těžký stroj, ale ne zas tak jako nějaké obrovské enduro. Ještě by to chtělo aby se tak nešpinila :D protože se mi to nechce umývat. Zatím nejdelší cestu jsem s ní jel asi 150 km v kuse, takže nic moc. Ale dá se s ní v pohodě i dál :) chci zkusit nějakou delší dovču, ale to stihnu až příští rok :) Jinak jsem o této motorce slyšel že je původně dělaná pro vojenskou službu a pro shozy z letadla. Nevím co je na tom pravdy ale když jsem viděl jaká je tam klikovka tak to asi musí něco vydržet :) je silná jako zápěstí :) Ještě by tam mohl být otáčkoměr, ale na to jsem si ihned zvykl a není potřeba.

Kacess
Kacess napsal 04.06.13 v 15:48 10b.

Pěkná

_SHIFT_
_SHIFT_ napsal 18.12.11 v 00:29

Takovejhle stroj vidim poprví máš to pěkný posílám 10b

eda
eda napsal 16.09.10 v 12:15

Ahoj. Vypadá dobře a určitě se dostala do správných rukou. Přeji spoustu pohodových km a vždy šťastný návrat domů. K tomu laďáku - já zastávám názor, že mašina musí být slyšet.

B.e.n.d.e.r.
B.e.n.d.e.r. napsal 22.05.10 v 21:36

děkuju jo ale jako hlučnost je možná o pár db větši ale zdá se mi že s laďákem to má větší výkon jinak ten laďák tam mám hlavně kvůli tomu že to s ním mnohem líp vypadá ale dík

kloss
kloss napsal 20.05.10 v 15:06

W12 jsem měl, takže gratuluju k dobré volbě. Ale nemůžu si odpustit komentář k tvému hodnocení: "originál si při jízdě jenom tak brumlá, ale laďák tam pořádně vrčí. Líbí se mi mnohem víc."
Cagivu jsem si mimo jiné cenil i proto, že skoro nebyla slyšet, takže jsem v lese zbytečně neprovokoval. Snaha všech, kteří potřebují laďák proto aby "to mělo zvuk" mi připomíná, když jsme si jako kluci montovali víčka od Ostraváčků na kolo taky proto, "aby to vrčelo". Ale to bylo trochu o něčem jiném. Fakt si myslíš, že je nutné aby ulice, vesnice nebo půl polesí vědělo, že jedeš? Hodně šťastných km. Kloss