Cagiva W12 (1993)

Vlastník Kacess
Vloženo 11.4.2013
Aktualizováno 27.6.2014

Cagiva w12-350, moje první silnější velká motorka. Jela jsem si pro ní 250km daleko a nelituju.

Suzuki DR 350: Cenová dostupnost

První dojmy - První dojmy? Byly nezapomenutelné, motorka mi ihned padla do ruky. Jezdila jsem předtím jen na skůtru a slabším enduru, ale strýček mi občas půjčil jeho enduro Hondu 250, takže jsem tak nějak věděla do čeho jdu a vůbec jsem nebyla zklamaná.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučila pro - Všem co mají rádi enduro, je to taková motorka akorát, řekla bych že 23kw stačí.

Doplňky na motorce - Doplňky na motorce - Na motorce mám zatím jen samolepky a nové gripy, ale přemýšlím o laděném výfuku, kola které budou lépe sedět na silnici a chrániče na páčky spojky a brzdy.

Před touhle motorkou jsem jezdila na 70ccm skůtru a na 50ccm enduru, takže jsem se docela bála když jsem přesedala na tuhle motorku. Ale během pár dní jsem si na ni zvykla, jako bych na ní jezdila odjakživa. Líbí se mi že je to motorka akorát pro toho kdo přesedá na silnější, není to žádný závoďák, ale za plyn taky umí vzít. Jezdím sní jen na silnici, do terénu si sní zatím netroufnu, ale přemýšlím že jí dám na silniční kola, protože jezdím a asi i budu jen na silnici.Jediné co mi na ní vadí je že trochu blbne spojka když je studená, ale zvykla jsem si.
Motorka se dělala i v armádní verzi takže je dosti bitelná, což se mi i potvrdilo když jsem jí už jednou položila(naštěstí na trávě) -nic se jí nestalo. Jsem sní naprosto spokojená.

Mi3ka
Mi3ka napsal 24.01.14 v 01:26

Fajnová mašina

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 06.06.13 v 18:10 10b.

Taky pěkný nářadíčko

B.e.n.d.e.r.
B.e.n.d.e.r. napsal 05.06.13 v 19:31 10b.

Ahoj, máš ji pěknou ať slouží bez problému jako mě Moc pěkná

Lubos92
Lubos92 napsal 29.05.13 v 22:18