Suzuki RF 600 (1993)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Jakub-SPZ
Jakub-SPZ napsal 29.06.08 v 12:44

osobne jsem RF nikdy nemel, ale znam par lidi co RaFany jezdili nebo jeste porad jezdi. vetsina z nich si na nic nestezuje. preci jen je to uz starsi motorka a pravdepodobnost, ze natrefis na olitanou vranu je docela velka. kamarad ma RF 600 najeto neco kolem 50000 a nemusel zatim menit prakticky nic, jen spotrebni material a motor bezi porad ciste.

napsal 16.11.07 v 18:23

michal ví pěknou piču,rf nikdy neměl.já sem měl rf dvě.každou po měsíci.ne z rozmarnosti.sraly se.jediný co je na ni hezkýho je ta její krása.lepší než ženská.

Maro
Maro napsal 26.09.07 v 16:40

Mozno som kupil nejaku kazovu ale uz by som ju nechcel. Teraz rozmyslam nad RF900.

vtr
vtr napsal 20.09.07 v 08:28

Jak můžeš napsat takovou blbost jako motor nic nevydrží. Tak když ta motorka má 20let, plno servisů se na tom vynechalo a bůhví kolik měla najeto,tak nemůžeš soudit motor ne? Jinak přes 50tisíc km vydrží jak nic,což na ten výkon je úctihodný. Po výměně rozvodů pak třeba dalších 50,ale to je už taky na tom,jak s tím kdo jezdí. Já jsem bez zásahu do motoru na ni měl necelých 50tisíc. dělaly se jen ventilové vůle každých 12tisíc km a měnění olejů. Prostě držák

Maro
Maro napsal 25.08.07 v 09:16

Nie. Rozvody boli nové. Odtrhol sa ventil.

šmudla
šmudla napsal 23.08.07 v 08:32

ti proklouzl rozvodový retez? to je smůla.