Suzuki SV 1000S (2007)

Vlastník
Vloženo 21.6.2007
Aktualizováno 29.10.2007

Funglovka,zatím série,nosič plus zadní kufr Kappa,plánuji co nejdřív padáky,přes zimu laďáky Creptus.Po 530 km můžu zodpovědně prohlásit,že tahle mašina byla snad navržena pro mě.Zátah jaxvině od 3 tisíc otáček a ,zatím jsem to vytočil nakrátko na 7

Cesty: Absolvovali jsme Slovensko,z domácích míst spousta výletů(Např.Pekelné doly).Návštěva pár srazů menší velikosti a pravidelné vyjížďky s naší bandou www.motorkari-olomouc.cz

Další info: V-Twin,kua)))))A já se mu dosud vyhýbal jako čert křížiZměna je život.Zdá se to být moc moc příjemný bajk.Edit:po 4000km:Zvykli jsme si na sebe.Na drifty ve výjezdech už taky:)Maximum na tachu:265km/h.Nelituji,perfektní volba.Edit 2:Najeto 8000km.Původní guma vydržela 6100km což mě milo překvapilo(většina jízd byla spíše na pohodu).Na zadek jsem zkusil Pilot Road 2 a musím napsat,že je to perfektní pneu na silnice.Pro příští sezonu ale potřebuji přitvrdit přední tlumiče-při razantní jízdě trošku přestávají stíhat a pár krát mi to vesele zhouplo.Spotřeba 6,5-8 litrů.Používám olej Motul 5100 10W-40 což pro tuto mašinku dle mého názoru bohatě stačí.

Rebel83
Rebel83 napsal 05.12.12 v 14:20