Yuki GY3 125 ST/SM (2005)

Vlastník zfik
Vloženo 6.6.2007
Aktualizováno 9.4.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 25 záznamů

lacerta82
lacerta82 napsal 29.03.08 v 19:58

Zdravím.Mám enduro siamoto 125-SX1,je to samé jako Yuki.jsem celkem spokojen.tak začínám a zatím na to naučení stačí.je to motorka mojí přítelkyně.máme ale teď takový problémek.jde o to,že nechce někdy chytnout na startér a to je vždy když máme zařazený neutrál a nesvítí zelená kontrolka toho neutrálu.když "zakvedlám" s řadičkou a rozsvítí se kontrolka neutrálu tak to chytne el.startérem.nevím proč někdy svítí a někdy ne.jak a čím se přenáší signál z řadičky do kontrolky?v tom bude určitě zakopaný pes.špatný kontakt nebo tak něco.předem díky za radu

zfik napsal 23.07.07 v 10:52

Dobře se tady rozjela diskuse vo tom mim voříškovi ,dík kluci

napsal 13.07.07 v 21:51

Hele hanctrr, za 1. každej má jinej vkus za 2. nějaká tvoje šwestka mě vůbec nezajímá (protože je ta maska je pěkně hnusná !!!) Neřikám že tahle skipina je výkvět techniky a vzhledu ale oproti tt600r je to krasavec !!! Toť vše !<br />
P.S. nepíšu to že to je můj kámoš ale že si myslíš že seš mistr světa !!!

pupik
pupik napsal 11.07.07 v 21:51

Ahoj zfik jsem sni spokojeny neni to sice zadny rychli zihadlo a troch se trese je to tim ze je to jednovalec ale zato ma krasny bublavi zvuk je krasne ovladatelna v hustem provozu a v mansim terenu.Par lidi co znam co ji meli rikalji ze obcas odejde volnobezka ja musim zaklepat zatim nic velkeho se nepokazilo takze fajn

napsal 10.07.07 v 10:39

Já si chci taky koupit tletu mašinu ale fungl novou a myslim si že v šestnácti letech si nic lepšího koupit nemůžu protože na to má člověk záruku 2 roky a za 2 roky my bude 18 a to znamená že budu přesedat na věčí tak v tom nevidim problem. A včera my prodejce řekl že tu motorku nevymysleli čínaní ale my obyčejný lidi který mame 35 litru na to aby sme si koupily motorku kerou finančně dílově utáhly.

zfik napsal 10.06.07 v 21:37

Ok,Bejci,já taky neřikám že je ta moje lepší jak Yamaha!!!to ne!!to je jasný že kvalitou spracování na to nemá,ale v 16 to stačí a myslim že nenei důležitý na čem kdo jezdí,ale že ho baví jezdit a že chce jezdit a pokud ho to baví tak jezdí i na Fychtlovi a nevadí mu to ,hlavně když jede

napsal 08.06.07 v 11:32

samozřejmě s Y uki to bude čím dám lepší a lepší uvidíme třeba se za pár let bude na urovni

kazi
kazi napsal 08.06.07 v 11:08

víš jak se to říká podle sebe soudím tebe řek bych že japnský a tajwanský motorky zahlcujou náš trh a taky sou nejvíc prodávaný teda aspoň 125. Myslím si že se poslední dobou hodně zlepšujou a už teď si myslím že sou skoro dokonalý občas člověk narazí na nějakou vadu ale to je spíš náhoda a yuki je v poslední době taky v pohodě jen má špatnou reputaci z dob kdy tady začínala ale teď už má v pohodě motorky a tahle je vypadá taky v pohodě hlavně když vyhovuje tomu kdo na ní jezdí !!

napsal 08.06.07 v 08:09

Tak za prví na motorku mi nikdo nic nedal ale vydál sem si na ni je zajmaví že sem píšov jen samí típci co maj Yuki a nejstarší co kdo má je 2005 mě je to jedno ja se nechci hadat vám se to rozpadne pod rukama zeptejte se ID 37716 ten mel taky Yuki a ted píše všem prodej to dokud to de nechci na vás machrovat že mám nákou šestku to ne jen vám držim palce aby ste to dobře prodali

smazany45840
smazany45840 napsal 07.06.07 v 22:03

zfik:přesně tak když někomu dá máma do ruky sto tisíc a řekne kup si co chceš tak pak dělá akorát machra jakou má motorku a je největší frajer

napsal 07.06.07 v 17:11

na začátek dobrý hlavně že se ti dobře jezdí a to je důležitý ne!!

zfik napsal 07.06.07 v 15:50

jo a kluci díkas za podporu

zfik napsal 07.06.07 v 15:49

jj,je možný že ste nás viděli ptz jezdíme deně a celkm v grupě. a &quot;Dědeček&quot;-jj,přesně ten samej názor sem ze začátku na tu masku měl taky,ale ted sem si na ni zvyk a kdybych tam rval jinou tak už to neni vono,ptz tady ta je dělaná do designu. A ty namachrovanej blbečku &quot;hanctr&quot; mě je uplně volný co si myslíš,ale jak napíšeš slovo tak je vidět že seš namachrovanej a rozmazlenej jako malej smrad,takže ti motorky financovali rodiče,ale když si tě tak vychovali tak mě je to uplně u prdele,já ani nepotřebuju žádnou drahou motorku když stejně za rok měnim,tak to 2 roky vydržim na neznámí značce.

smazany36787 napsal 07.06.07 v 15:31

hancttr: No jo to je hezký. Jen by mě zajímalo, kdyby ti někdo sprostě okomentoval tvoje moto? Jak by ses choval, kdyby někdo říkal, že je to mrtka atd.?? []

smazany36787 napsal 07.06.07 v 15:22

vole: Hele machře Mozek nemáš asi ty. Ja jsem psal na čem začínal a né co teď vlastní....<br />
Tyhle kryplové jako ty co se skrývaj v anonymitě fakt miluju

smazany39383
smazany39383 napsal 07.06.07 v 12:39

hancttr: kua nikdy si nevlastnil moto tyhle znacky tak vis pi** jak je spolehliva jak jede atd...

napsal 07.06.07 v 12:04

Ja no když se ptaš tak sem začínal na Dt 125 samozřejmě otevřeným a ted mám TT 600 r je to každýho věc co si koupí ale tohle je děs každej to dá sem na motorkáře že je to ta nej mašina a mrtě zpolehlivá a za tim napíše že na tom najel už 1000 km bez poruchy a upravoval jen pár věcí tak co to pak je za moto prostě mrtka a ke všemu hnusná<br />

napsal 06.06.07 v 23:04

to majkii: kdyby jsi pouzival mozek tak by jsi zjistil ze hancttr ma asi yamahu ttr 600

smazany36787 napsal 06.06.07 v 22:56

Hancttr: Hele ty seš asi frajer a na čem si začínal ty? Fichtl? Slímák? Nebo snad Super Duke?

simonberan
simonberan napsal 06.06.07 v 22:34

Zdravím.<br />
Pěkná mašinka. Určitě se někdy potkáme, bydlím kousek od Chotěboře. Jsem si téměř jistý, že jsem vaší partičku motorek už potkal (v Rozsochatci asi před 14 dny).<br />
Přeju hodně pohodových kilometrů.

napsal 06.06.07 v 22:24

Zas další děs nevim jak si to někdo muže koupit

smazany36787 napsal 06.06.07 v 21:19

Super mášaSe nedivim proč s tebou jezděj hodně holkyTi to vzadu pěkně vybruje.<br />
Ty jo sem ani moc dneska nezmoknul ale ty si byl asi až na trenky co?

Bhaal
Bhaal napsal 06.06.07 v 21:15

není ta barva nějaká tmavší?..než u yuki?

smazany23647
smazany23647 napsal 06.06.07 v 20:58

je možný že bych vás potkal tak před cca 14dnima kolem sečské přehrady? když sem tam byl, tak v jisté obci pod zříceninou projížděl hartford a skypi.....nebyli ste to vy? <br />
<br />
jináč až na to masku se mě to líbí

smazany12362
smazany12362 napsal 06.06.07 v 20:47

Mám za to, že motor Honda nevyrábí, ale je to pouze licence Hondy, což je dost velký rozdíl Hodně km bez nehod