Yuki GY3 125 ST/SM (2005)

Vlastník zfik
Vloženo 6.6.2007
Aktualizováno 9.4.2008

Yuki to neni,Značka je Skipi 125,ale zjistil sem že to "prý" vyrábí Yuky,moje značka tam jinak nešla navolit,ale je to stejnýS motorkou sem spokojen,je to koupený od kluka kerej si to koupil levnějc,ale musel si to doma složit sám,tak tam byli drobný

Zkušenosti: Zkušenosti sou celkem dobrý,ptz ta motorka je podle mejch představ,na silnici v zatáčkách jak drak a na blbnutí v lomu taky paráda,mám tam zatim starý fotky kde sem jí měl den,ted už jí mám vymazlenou,širší kolo,kufr a další hovadinky,Mám najezdíno už 10 000 na ní Km a nechala mě jen jednou,když mi přestalo fungovat to ACD(myslim že se to tak menuje)

Cesty: Na sraz přijedte k nám do Chotěboře,každej rok to tu stojí za to!!!

Cestopis: v kuse sem na ní najel 256 km a pak mi došel benzín:D:D

Další info: Přez zimu 2008 se na motorce o víkendech dělalo,dost jsem se rozhodoval v novem laku,jakou barvu dát,ale nakonec sem se rozhodl pro černou metalízu,a nechal jsem pochromovat snad vše co šlo,řekl bych že motorka ted vypadá docela k světuDělalo se:Nový lak,nové polepy(ještě je nemám na fotkách),nové zadní světlo,nově blinkry,nové budíky,gripy,chrom,chrániče páček,nechal sem stříknout i "brejle" a brzdiče na kotoučích.vše vyšlo cca tak na 7 000,-Kč,ale jen díky tomu že chrom i lak byl přez známé

lacerta82
lacerta82 napsal 29.03.08 v 19:58

Zdravím.Mám enduro siamoto 125-SX1,je to samé jako Yuki.jsem celkem spokojen.tak začínám a zatím na to naučení stačí.je to motorka mojí přítelkyně.máme ale teď takový problémek.jde o to,že nechce někdy chytnout na startér a to je vždy když máme zařazený neutrál a nesvítí zelená kontrolka toho neutrálu.když "zakvedlám" s řadičkou a rozsvítí se kontrolka neutrálu tak to chytne el.startérem.nevím proč někdy svítí a někdy ne.jak a čím se přenáší signál z řadičky do kontrolky?v tom bude určitě zakopaný pes.špatný kontakt nebo tak něco.předem díky za radu

zfik
zfik napsal 23.07.07 v 10:52

Dobře se tady rozjela diskuse vo tom mim voříškovi ,dík kluci

napsal 13.07.07 v 21:51

Hele hanctrr, za 1. každej má jinej vkus za 2. nějaká tvoje šwestka mě vůbec nezajímá (protože je ta maska je pěkně hnusná !!!) Neřikám že tahle skipina je výkvět techniky a vzhledu ale oproti tt600r je to krasavec !!! Toť vše !<br />
P.S. nepíšu to že to je můj kámoš ale že si myslíš že seš mistr světa !!!

pupik
pupik napsal 11.07.07 v 21:51

Ahoj zfik jsem sni spokojeny neni to sice zadny rychli zihadlo a troch se trese je to tim ze je to jednovalec ale zato ma krasny bublavi zvuk je krasne ovladatelna v hustem provozu a v mansim terenu.Par lidi co znam co ji meli rikalji ze obcas odejde volnobezka ja musim zaklepat zatim nic velkeho se nepokazilo takze fajn

napsal 10.07.07 v 10:39

Já si chci taky koupit tletu mašinu ale fungl novou a myslim si že v šestnácti letech si nic lepšího koupit nemůžu protože na to má člověk záruku 2 roky a za 2 roky my bude 18 a to znamená že budu přesedat na věčí tak v tom nevidim problem. A včera my prodejce řekl že tu motorku nevymysleli čínaní ale my obyčejný lidi který mame 35 litru na to aby sme si koupily motorku kerou finančně dílově utáhly.