Honda CB 900F Hornet (2005)

Vlastník Icener
Vloženo 21.5.2024
Aktualizováno 21.5.2024

Můj miláášek, které ho jsem si mazlil pomalu 8 let, zažil jsem s ním spoustu radostí i strastí.

Suzuki GSF 1200 Bandit: Hornet je stříkačka

První dojmy - Hodně jsem se jí bál, první jízda byla hodně pomalá ale rychle jsem si zvykl. docela dlouho bylo dost hnědých poplachů, ale to časem zmizelo... motorku jsem si zamiloval tak, že jsm jí začal tvořit k obrazu svému, začal leštit ráfky a přidávat jí svojí osobnost.

Motorku bych doporučil pro - Zkušenejší začátečník až do nevidim..

Doplňky na motorce - Výfuky MiiV, LED Světlo, Blinkry LED, Přešité sedlo. Předělaná elektrika na LED světlo aby se dalo ovlada denní svícení potkavací a dálkové světlo + doplněvo o vystražné světla..

Chtěl jsem silnější motorku a vybíral jsem mezi 600 a 900 pak tedy mezi banditem a Hornetem udělal jsem dobře s Hornetem i s tou 900. Vůbec bych se toho motoru nebál je to krásně řiditelná a spolehlivá motorka, umí pozlobit ale jinak se s ní dá krásně jezdit i v klidu. Můžu doporučit i začátečníkům, ale těm co mají už něco naježděno. Prakticky bezudržbová. Přední světlomet v noci spíš budí hrůzu než aby člověk viděl, tak jsem ho nahradil LED lampou která funguje o několik řádů výš. Jinak celkově velká spokojenost. Cestování s touhle moto není uplně špatné, ale má to své ALE. Zaleží na jezdci co a jak je schopen snést. Kolem 200 - 300 km se dá jezdit bez větších problémů, pokud plánujete delší trasu s nějakým nákladem, je to o poznaní horší a projevuje se to hodně na jízdních vlastnostích... ale říkám je to velký ALE...