Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník Suzu_Sv
Vloženo 11.3.2007
Aktualizováno 15.6.2010

Fun bike, 50 kw, klín pod motorem, po laku, jinak žádné úpravy. Letos třetí sezona.

Tak s touto krasavicí už jsem třetím rokem, takže ji znám jako své boty a dokážu si to na ni užít.

Velkým plusem je nízký posez a ovladatelnost. Je hravá a dobře se s ní manévruje, snadno jde do zatáček. Za celou dobu poruchovost téměř žádná, takže po technické stránce taky spokojenost. Motor táhne velice slušně a rovnoměrně. Už jsem si na dvouvál zvykla, na brždění podřazováním, správné řazení (hlavně v zatáčkách), i na příjemné vrnění i vibrace. Na delší cestování má pohodlný posez, na druhou stranu i sportovní jízdě se nebrání. Maximálka 23O otestována, nicméně žádný úžasný požitek vám z toho nezůstane.

Loni jsem obula Pirelli Diablo strada- dvousměsovky. Zatím ani jedno podklouznutí nebo zaváhání, takže doporučuji. Boty brousíme, letos trénujeme kolínko. V krizových situacích mě holka vždycky podržela, díky za to.

POdle mě, ideální motorka pro slečnu, která už má nějakou zkušenost s jízdou.

Nevýhodou jsou slabé brzdy a horší tlumiče, což jsou všeobecně známé achillovy paty všech starších Svéček. Chybí tlumič řízení, už se mi několikrát kriticky rozkmitalo řízení.

SPIJKER
SPIJKER napsal 05.09.17 v 18:31 10b.

dobry zacatky.. :)

Pája13 napsal 08.01.10 v 20:59

Moc pěkná,dávám 10.

LukšaRR
LukšaRR napsal 21.12.09 v 17:28

Luxury, za 10b. at zima rychle sletí !