Yamaha Tracer 9 / 900 (2022)

Vlastník Kouk23
Vloženo 3.5.2024
Aktualizováno 4.5.2024

Splněný sen, motorka, která má všechno co člověk potřebuje. Skvělý motor, pohodlný posez, elektroniku, která umí pomoci. Skvělý stroj

Kawasaki Versys 1000: Tragický průběh motoru, levné zpracování, celkově pocit chudého příbuzného

První dojmy - Motorka je jedním slovem skvělá. Největší klenot je samotný motor. Jede jako ďas. motorka má skvělý posez, ochrana proti větru je parádní a to jsem ještě nevyzkoušel větší originální plexi. Celkově poser je velmi dobrý. Jedinné co mě zatím moc nesedí je komfortní sedlo, něják si nenotuje s mým zadkem.

Motorku bych doporučil pro - pro někoho kdo hledá nekonečnou dávku zábavy, zaroveň chce i cestovat.

Doplňky na motorce - Mimo standartní výbavy GT verze jsem nakoupil ještě pár drobností, jako ochranné folie na boční kufry, ponožku na nevzhlednou nádržku brzdové kapaliny, tankpad včetně postranních a pár dalších doplňků. Ještě jich pár i určitě přibyde.

Tento stroj jsem koupil po dlouhé úvaze. Má předchozí motorka byla Suzuki GSF 650 S bandit. Motorka však byla postupem času pro mě malá a na douhé tripy nevhodná. Proto jsem byl vyzkoušel jak nového Versyse, tak poté Tracera. A bylo jasno. Tracer ihned padnul do ruky, Versys na mě působil dost lacině, navíc ten motor je oproti Traceru tragický. Motorku jsem navíc koupil za více než slušné peníze jako úplně novou, včetně doplňků přímo od Yamahy.

Motor je naproto úžasný, jede jako zběsilý, človek se nikdy nenudí. Se semiaktivním podvozkem jsem rovněž moc spokojený, na české silnice je pohodlnější dvojka dle mého dostačující, na lepších silnicích je tvrdí nastavení rovněž skvělé. Ovladatelnost je naprosto příkladná, kam chci tam motorka přímo letí. nakoupil jsem již pár doplňků, v plánu jsou ještě padáky, patrně od Heedu.

Lannius
Lannius napsal 04.05.24 v 21:12 10b.

Pohodlný a celkový poser mě tedy dostal Osobně preferuji obyčejný záchod

Johan82
Johan82 napsal 04.05.24 v 07:39 10b.

Moc pěkná barevná kombinace.