Honda CRF 300L (2023)

Vlastník uko_ješita
Vloženo 17.4.2024
Aktualizováno 17.4.2024

Relativně lehký dualsport, nevýkonná jednoduchá rozpočtovka, pro "mlaďochy i starochy"

Motorka koupena od někde v Brně

První dojmy - Moc to nejede, nebrzdí a nežere. Má to malou nádrž, u tlačítek si nikdy nejseš jistej, jestlis je zmáčknul, co víc, na špatně čitelnym displeji se o tom ani nedokážeš ani pořádně přesvědčit. Zajímavý je, že mi relat. vyhovuje sedlo, dal sem na něm i 800 za den.

Doplňky na motorce - Je jich hodně a nechce se mi je vypisovat. Poněvadž nechci, aby to znělo nadutě, případným zájemcům v pm.

Chceš to na dojíždění do práce? Ano. Chceš to na cestování? Definuj nejdřív, co si představuješ pod pojmem "cestování", stejně tak nejprve definuj, co si představuješ pod pojmem "terén". Chceš to na ryby? Ne. Chceš to TET nebo TCT? Ano, ale připrav si love na upgrade pérování. Chceš to do písku? Ano, ale v dunách ti bude opět chybět výkon. V součtu schopností, spíše možností, je to bezvadná motorka pro nenáročné. V této souvislosti před koupí doporučuju ujasnit si co sem zač)

uko_ješita
uko_ješita napsal 24.04.24 v 19:28

Slávek-TDM> jj, Tomášů tam bylo hodně

Pedl
Pedl napsal 24.04.24 v 18:49 10b.

Pěkné fotky

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 24.04.24 v 18:29 10b.

Koukam, ze jsi byl v Africe s mym exkolegou Tomasem
Mam tu samou v cervene barve a bracha ma presne tuto sedivku.jak pises, je to motorka trochu na do-do, ale vyhovuje mi

Targus
Targus napsal 18.04.24 v 12:07 10b.

Seš dvounožec, kterej chce na sebezmrzačení vynaložit co nejméně finančních prostředků.

To neber jako urážku, nýbrž jako MOU poklonu spřízněné duši. Mám to HÓÓÓDNĚ PODOBNĚ!!!
Aneb rypák si rozbiju úplně stejně na vraku za dvacet litrů, jako na "přehlídce snobárny" za jistotu třicetinásobku (a ještě by to bylo málo)!

Ať se daří a ať ti chutná život!