SWM Six days 500 (2023)

Aktualizováno 27.4.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

PEŠI
PEŠI napsal 21.04.24 v 19:26 9b.

Parádní stroj ,chci to omrknout naživo bude to určitě hravý hmotnost nízká ,doplňky co jsewm se díval v pohodě akorát barvu bych bral tu červenou-/))

SV-DR
SV-DR napsal 20.04.24 v 23:49 10b.

Mašinka pekná , nech ti dobre slúži.
Proti mojej 8 ročnej má ABS a 6kvaltov

elvis78 napsal 20.04.24 v 20:00

Kluci mě se ta motorka líbí, přední blatník je kratší ale.hodi se k ní, vzadu je to dobrý ale někde jsem viděl líp naklopenej držák SPZ a ta prdel vypadalo elegantnějc. Za mě pěkný stroj, kdybych koukal.cena výkon Ducati a tohle tak beru tohle s tím že SPZ vyřeším po svém.

SHF
SHF napsal 18.04.24 v 13:25

další fotky ještě doplním

jinak přední blatník je poctivý kus plechu a že je mezi ním a pneu dost místa beru jak velkou výhodu...

Targus
Targus napsal 18.04.24 v 11:55

elvis78

Já bych asi spíš řešil přední blatník.
Ale ukaž mi dnešní motorku s pořádnými blatníky. Naposledy to byly Jawy, protože směřovaly do Ruska a všichni věděli, že poslední slušný asfalt uvidí tyto motorky na firemním nádvoří.
A já blbec je tenkrát věčně zkracoval...

Pokud to majiteli vyhovuje, není co řešit. Ty špinavej nebudeš!

Targus
Targus napsal 18.04.24 v 11:50 10b.

Jediná závada ve výběru motorky z tvé strany je MÁLO FOTEK!!!

Jinak je tento strojek v roli "kozy domácí na všechno" i z mého pohledu naprostý ideál.
Minimální počet bazmeků, které se mohou kazit, případně odpadávat, poslušnost, pohodlnost.
Najít něco lepšího a zejména efelktivnějšího by zřejmě dalo fušku.

Když přidáš ještě aspoň foto z druhé strany, bude těch deset zasloužených!

Robert_T
Robert_T napsal 17.04.24 v 23:37 10b.

Moc hezká motorka. Ať dobře slouží.

Milan1963
Milan1963 napsal 17.04.24 v 22:22 10b.

Parádní, at' dělá radost.

SHF
SHF napsal 17.04.24 v 16:34

No nevím, to je věc každého, jaký má vkus... Mě ten zadní blatník a držák SPZ nevadí. Funkční to je, bláto mi na záda nelítá, takže za mne OK.

elvis78 napsal 17.04.24 v 15:55

už vím čím to je, ten držák SPZ je na nic. Na nových fotkách SWM je to uhlazenější

elvis78
elvis78 napsal 17.04.24 v 15:19 10b.

zrovna náhodou jsem dneska koukal na recenze. Motorka pěkná, jen bych , kdybych ji měl, potunil zadní část s blatníčkem, je nechutně vystrčená dozadu.