Ducati DesertX (2022)

Vlastník elvis13
Vloženo 13.4.2024
Aktualizováno 13.4.2024

Zábavná, mrštná a v charakteru motoru s projevem tak trochu “hrubiána”.

Motorka koupena od D Moto Brno - Profesionální přístup

První dojmy - Výborná ergonomie, výtečné jízdní vlastnosti a brzdy, infotaiment s jednoduchým intuitivním nastavením.. hlavně proti předchozí CRF 1100.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co mají raději nevšední stroje

Doplňky na motorce - Doplňky- vyhřívané hefty, šusplech a kryty rukojetí, led blinkry a na delší cesty zvýšené plexii.

Najeto 12tkm, ovladatelnost carvingových lyží , koupena po CRF 1100 a ježděna z 60% po okrskách a mimo město. Ve srovnání s CRF vhodná na cestování spíše pro jednoho, na dálnici při vyšším rychlostním limitu krátké zpřevodování a víc vytočený motor. Spotřeba dlouhodobě lehce nad 5ti litry a to ji moc nešetřím. Pneu Pirelli STR Rallye výborné a nebyl důvod zkoušet jiné. Za mne výtečná hravá a hlavně nevšední univerzální motorka s úžasnými podvozkem a brzdami s návykových projevem točivého motoru.
Abych jen nechválil tak za tepla si někdy postaví hlavu a prostě nastartuje…prý důsledek chudé směsi a eu5 normy. Tak snad to vyřeší upgrade softu při servisu. Nutí jezdit kalupem.

callowsick
callowsick napsal 20.04.24 v 19:31 10b.

Nádherná !!!

dzonnek
dzonnek napsal 20.04.24 v 10:13 10b.

Moc pěkná motorka musím říci že jsem o tomto modelu neměl tušení ale vypadá parádně a navíc ti bude dobře jezdit. Tak ať dělá jen radost.

Mann
Mann napsal 18.04.24 v 09:26 10b.

Za mě jeden z nejpěknějších biků poslední doby Ostatní hodnotit nemůžu, ale o zábavnosti a charakteru nepochybuju

NXram
NXram napsal 17.04.24 v 12:06 10b.

krásná motorka, prostě ty kluci Italský to umí no I když jsem zarytě oranžový, tak tahle motorka je prostě pecka a poměr váha/výkon 220kg/110PS je také optimální. Jezdit více šoustky a polňačky, hodně bych o ni uvažoval
Užívej ji ve zdraví

micpos
micpos napsal 17.04.24 v 11:48 10b.