Ducati DesertX (2022)

Vlastník xavier011
Vloženo 4.11.2023
Aktualizováno 4.11.2023

Fantasticky univerzal s neskutecnym podvozkem

První dojmy - Motorku jsem chtel od jejiho prvniho predstaveni. Vzdy se mi libila Cagiva Elefant Lucky Strike a kdyz jsem poprve videl DesertX, neslo jinak, musel jsem ji mit. Motorka ma krome luxusniho dizajnu take fantasticky podvozek a motor.

Motorku bych doporučil pro - Pro vsechny, co chteji Ducati ale nezalezi jim uz tolik na charakteru. Je to super sportak a cestak v jedne motorce.

Motorku jsem chtel od jejiho prvniho predstaveni. Vzdy se mi libila Cagiva Elefant Lucky Strike a kdyz jsem poprve videl DesertX, neslo jinak, musel jsem ji mit. Motorka ma krome luxusniho dizajnu take fantasticky podvozek a motor. Podvozek jse skvely jak pri sportovni jizde, kdy je tuhy a neskutecne drzi v zatackach, kdyz se na nej tlaci. Spickovy je v terenu a i pri kazdodenni couracce po meste. Motor potrebuje jiny vyfuk, at se pekne rozezni. Ja tam mel SC Project. Bez tlumivky to slo. Nebyl extra hlucny, sle daleko lehci a pekne strilel.

Motorku jsem po roce a 6000 km prodal. Je to fantasticky bajk, ale tak nejak jsem dospel k nazoru, ze me az tak nebavi jezdit porad jako magor, sbych se bavil. Vymenil jsem ji za neco specialniho :).

31081
31081 napsal 06.11.23 v 07:55 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 05.11.23 v 13:28 10b.

Taliján
Taliján napsal 05.11.23 v 08:28 10b.

Sema
Sema napsal 04.11.23 v 22:54 10b.

Jo, tahle Dukatka se povedla.

PSanec
PSanec napsal 04.11.23 v 20:54 10b.

Pěknej bajk.