Suzuki VL 1500 Intruder (2004)

Vlastník PETR_63
Vloženo 11.4.2024
Aktualizováno 19.4.2024

Už při nakládání do dodávky jsem pochopil,že to není žádný drobek,no já taky nejsem prcek.Je to ale krasavice a tahle kombinace jí sluší.

Motorka koupena od osobní prodej

První dojmy - Když jsem po 35 letech sednul na jinou motorku než na Jawu nebo na Čízu zaskočila mě trochu hmotnost,když jsem se snažil jemně rozjet do zatáčky zaskočila mě ještě víc a přesto se do ní zamilovávám každým dalším kilometrem.

Motorku bych doporučil pro - Pro požitek jízdy bez stresu a v pohodičce.

Doplňky na motorce - širší řídítka,přední padáky, ochrana blatníků,brašny,kufr,přídavná světla atd.

Doporučili kamarádi kteří vlastnili 800 i 1400,recenze uživatelů ale hlavně vzhled.
Myslím,že oproti jiným strojům ve své kategorii má ladnější tvary,nevypadá jako parník a má úžasný zátah.
Mám najeto letos pouhých 1500 km ale už se začínáme kamarádit,musel jsem si zvyknout na jiný styl projíždění zatáček,brzdění,nejhorší je zatím otáčení na malém prostoru a nedej bože s baťůžkem.To si kolikrát myslím že předvedu divákům nějakou taškařici.
Ale jinak se mazlík chová tak jak všichni popisují,ano trochu se třese ale to patří k zážitkům.Sedačka má tvar jak na sedlo na koně ale je mnohem pohodlnější a lecos pohltí.Nějaká ta díra na okreskách které zatím brázdím je sice cítit ale dá se to.
Spotřebu nějak neměřím ale zatím to vidím okolo šesti litrů,nádrž je tedy opravdu malá ale zastavit a natankovat je občas i příjemný.
Těším se na nějakou delší trasu,zatím mi brní ruce ale mašina si brumlá bez potíží.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 19.04.24 v 21:54 10b.

pěkný kousek .
Užívej každou jízdu jak sám tak s batůžkem .

Holduš
Holduš napsal 18.04.24 v 11:10 10b.

Hezké, přeji mnoho spokojených kilometrů.