Suzuki GSF 650S Bandit (2007)

Vlastník pepe100
Vloženo 3.4.2024
Aktualizováno 3.4.2024

Koupil jsem si svůj klukovský sen.

Motorka koupena od FIRMA:H3 Moto (Paskov)

První dojmy - Koupil jsem funglovku, takže jsem si musel chvílku počkat než jsem ji zajel a mohl protáhnout.

Motorku bych doporučil pro - někomu, kdo chse střítat jízdní styl mezi klidným cestováním a sportovní jízdou.

Doplňky na motorce - Kufry, ukazatel zařazené rychlosti.

Na Bandasce jsem najel 57 000 km za 10 let. Po zajetí překvapil motor svým hladkým chodem a plynulým tahem bez výkonových mezer a bez cukání od nejnižších otáček až k neuvěřitelným 12 500 (stříkačka, vodou chlazený). Motorka má krásný zvuk s přibývajícími otáčkami. Pokud člověk držel otáčky na 7 000 tak to byl slušný sportovní dravec. Podvozek byl trošku tvrdší a vcelku kopal do zadku na nerovnostech a horších cestách, ale zas bržel jako přibitý, je to sportovní cesťák. Sedlo bylo vcelku nepohodlné a na delších trasách pěkně tlačilo do prdelky. Nicméně jsem bandasku úspěšně protáhl i nějakou lehkou šotolinou (většinou neplánovaně). Dlouhodobá spotřeba byla do 4.5 l/100km. Jerdinou opravu co jsem měl, byla výměna palivového čerpadla - při vysokých otáčkach nestíhalo krmit, jinak nezmar. A to čerpadlo mohla být má vina kvůli špatnému zazimování.

jelda-f
jelda-f napsal 04.04.24 v 10:05 10b.

Parádní stroj ;) taky jsem ho měl kdysi dávno v hledáčku. Užívej je to skvělý parťák na cesty