Honda NT1100 (2024)

Vlastník Eddie75
Vloženo 2.4.2024
Aktualizováno 2.4.2024

Vloženo: 15.04.2024, Uskutečněno: 20.03.2024, Zhlédnuto: 195x, Firma: FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

Donedávna úplně nepředstavitelná věc - fungl nová motorka, navíc taková, kterou jsem si vysnil... Když jsem ji v lednu objednával, odhadovali dodání na duben, možná květen. O dva týdny později to vypadalo až na konec července, to jsem myslel, že mě odvezou... Věci pak ale nabraly rychlý spád, moje konto taky a Honda dodala mašinu už v průběhu března. Takže po delší cestovatelské pauze vstříc novým dobrodružstvím - a od nuly na počítadle kilometrů!

ndravec (20) napsal 15.04.2024 v 10:19

Parádní mašina. Ta červená tomu prostě sedí ! To máš DCT nebo manuál ? Taky jsem o ní přemýšlel a chtěl si ji objednat už vloni v září. Jenže to nevěděli ještě ceny a modely na tento rok. Nakonec jsem koupil v září Versyse 1000 SE a jsem taky spokojenej. No stálo to o 70 000 Kč míň. Ale konto by to určitě dalo. Kdyby se nenaskytla tahle koupě měl bych ji doma taky. Ale tuhle Hondu koupím hned po něm. A taky končně novou. Tak hodně radosti a pěkných kilometrů.

• První servis

První servis v 1000 km... tedy, o něco dřív, byla to rychlá akce. Těch chybějících 85 jsem najel už den poté. První servis po záběhu, tedy jen výměna oleje a nezbytný drobný servis.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.04.2024