Honda NT 700V Deauville (2007)

Vlastník vchlup
Vloženo 19.3.2024
Aktualizováno 19.3.2024

Spolehlivá, malé nároky na údržbu, lehce čitelné jízdní vlastnosti, předvídatelná, chtělo by to koníky navíc, trochu nestabilní ve vyšších rychlostech, do 140 však OK.
Obrovská výhoda - kardan

První dojmy - Neochota jít do zatáček, ráda se nechává chvíli přemlouvat, rychlé překlopení v S zatáčkách je dřina. Zdánlivý pocit nejistoty na mokru. Rám je z trubek, mohl by být tužší.

Motorku bych doporučil pro - Je to pohodlný cestovní motocykl, je dle mého vhodný jak na dojíždění do práce, tak na cestování. Takže bych to viděl na začínajícího cestovatele, co nemá moc zkušeností, motorka je předvídatelná s přiměřeným výkonem. Tak je ale i vhodná pro poklidnou výletovou jízdu našich starších zkušených kolegů.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, ukazatel rych. stupně, přídavné světlomety

Motorku jsem si koupil před čtyřmi roky, a to z důvodu, že jsem před tím vlastnil, předešlý model, Deuville NT650, tu jsem měl přes dvacet let. Koupil jsem ji skoro novou. Na NT700 se mi líbil ostřejší vzhled, a lákal mě přepracovaný motor, i když vycházel ze stejného základu, ale karburátory se vyměnili za vstřiky, a hlavně NT700 už má palivoměr. Motorku mám rád, je to takový medvídek, trochu neohrabaný a těžkopádný, jo holt suchá váha je 240kg, ale když se rozdráždí, tak umí zatnout drápky.

Marv1
Marv1 napsal 26.03.24 v 09:44 10b.

Pěkná recenze a nádherná motorka! Zajímalo by mne Vaše srovnání 650 / 700, zda jsou tam nějaké znatelné rozdíly ve výkonu, ovládání / chování stroje za jízdy apod. Děkuju

Pupi04
Pupi04 napsal 19.03.24 v 16:00 10b.

Skvělá
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

biosák
biosák napsal 19.03.24 v 15:25 10b.

Parádní cesťáček,užívej