Triumph Rocket III Classic (2005)

Vlastník Merlin.
Vloženo 4.3.2024
Aktualizováno 5.3.2024

Zatím jsem najel první stovečku. Kupodivu letos brzo na začátku března. A je to jako ve snu.

Motorka koupena od FIRMA:Motospeed (Češnovice) - Jak jsme se domluvili, tak bylo.

První dojmy - Překvapivě ta zadní 240tka umožňuje příjemný náklon. Jenom při pomalé vracečce do kopce se zdá, jako by zadek klouzal v jiné stopě. Ale teď už jsem na to připraven. Na brutální sílu jsem byl zvyklý, ale tenhle krouťák a zrychlení není na chopper přilbu se štítkem.

Motorku bych doporučil pro - Tahle raketa je snad jenom pro srdcaře, kteří chtějí cestovat, objevovat, kochat se a přitom mít v záloze dostatek síly pro kritické situace.

Po dlouhé době bez jsem si k pětašedesátinám pořídil motorku snů. Už před Warriorem jsem o ní snil a teď jsem si sen splnil. Nekoukal jsem a nevybíral nic jiného. Tohle raketa byla po nové spojce, náplních, filtrech a baterce. Druhý, třetí den se baterce napoprvé moc nechce, ale pak se probudí a natočí. Nevím, zda je to nějakou elektronikou co na baterce bliká. Nahned jsem pořídil boční a zadní kufr, interkom, USB, futrál na tlf a něco do garáže. Teď ještě hledám zadní madla pro manželku. Snad ji zatím ten zadní kufr s opěrkou udrží, nerad bych se někde otáčel a vracel. Ještě jsem ji teda nevyvez, ale už plánujeme kde co všechno navštívíme a snad jenom kolama dole.

MMMF
MMMF napsal 11.03.24 v 19:37 10b.

Parádní motor a zajímavá přední světa

Appe
Appe napsal 11.03.24 v 17:42 10b.

Parádní strojovna, tak ať raketa bez chyby slouží a paninka ať se dobře drží

dzej.pi
dzej.pi napsal 09.03.24 v 19:57 10b.

Krásná strojovna. Ať slouží ku radosti. J

Normik
Normik napsal 09.03.24 v 06:27 10b.

Luxus

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 08.03.24 v 11:18 10b.

Obludááááá