Voge 300 Rally GY (2023)

Vlastník vikki
Vloženo 14.2.2024
Aktualizováno 14.2.2024

Lehká, hbitá, ovladatelná- velmi zábavná

Motorka koupena od FIRMA:Jan Konečný - Motogaráž (Český Těš - nikdy víc.

Honda CRF 300L: po upravách by cenovka byla přes 200

První dojmy - Vosa zaujala svou vizáží, vypadá lehce - a vona se i tak chová. Je jedno jestli jste nováček, nebo starý harcovník,je radost na ni jezdit- svádí k blbostem i mimo cestu-Hlavně:)

Motorku bych doporučil pro - pro každeho kdo dasáhne na zem a líbí se mu:)

Doplňky na motorce - Doplňky jsou patrné z foto, padáky, zesílené kryty páček, krátké pačky, vyhřivané hefty,
ochrana světla,kryt motoru.

proč zrovna čínu? no za staré vylitáne endura dávat pomalu ty samé peníze?:(
tak vyzkoušet se má všechno.a v momentální nabídce trhu není moc z čeho vybírat:(
Macíík se tady pěkně rozepsal, tak toho není tím pádem co říkat.
Většina doplňku je Alliik. bo u nás nic není. nebo samo domo.
většina tady remcá na přední brzdu, ale za mně brzdí na jedničku( lepe než T7)
asi jak si kdo zajede:)
vibrace? ano od 6500ot/ ale v pohodě je to přece 1vál. ale pořád miń než kawa W650
doporučuji zkontrolovat olej v přední vidlích, v každé šavli byl jiný objem:( - nevím kdo to tam fakt lil, ale hned dán hustější olej( lépší do terénu.)
sedlo-po 200km jsem už pociťoval zadek- už je přešito a dána tvrší výplň.
je zvlaštní dvě stejné motorky, jen druhá modrá, a měla třeba jiné sedlo-jiný material potahu.:)
ale spotřeba se moc neřeší,ale stejně na 3,2 jsem se nedostl ani při zajíždění.
standartně těch 4,5L ale nebyl už problem 5,2L a na hladové oko 12km a už vynechávala:)
ale toto vše je v normě:) za mně je to povedený stroj na blbnutí ať ceta nebo terén-to už je na každém a pneu co na to obuje:)
jasně po dálnici to není to pravé ořechové, ale není problém pelašit 120-pořád drží směr i ochrana proti větru je v poho:)

puffybodie
puffybodie napsal 21.02.24 v 10:48 10b.

Taky by mne zajimalo ty zkusenosti s Motogarazi. Pravda pan majitel je chvilemi sveraz
A jak tu byl zmineny Staric, tak to je asi mysleno LR Auto. Ja myslim, ze uz z nazvu firmy je asi jasne, jak moc je motorky zajimaji ne?

Vladounreal
Vladounreal napsal 19.02.24 v 09:28 10b.

jj je to jak píšeš, četl jsem taky tu recenzi na Voge, je to moto co ti dá spoustu zábavy a radosti k tomu, tak ať ti to jezdí draku

Targus
Targus napsal 15.02.24 v 21:09 10b.

Hmm - Motogaráž je problémová? Syn si od nich koupil taky třístovku a spokojenost!

Asi jsi ještě nezkoušel koupit motku ve Staříči, to je teprve dílo...

Motorka ujde, splašené trubky okolo nejsou evidentně na okrasu, nýbrž na ochranu. Proč ne...
Drzý dotaz - ten "stříbrný" plíšek za pravou patou jezdce, copak má zachraňovat?

JInak pozdrav a přání šťastných návratů!