BMW R 1250 GS Adventure (2021)

Vlastník PetrPěňa
Vloženo 25.1.2024
Aktualizováno 31.1.2024

Je to moje už čtvrté GS a stále naprostá spokojenost. Na cestování ve dvou naprosto ideální.

První dojmy - První dojmy byli super, ale tím, že je to to už čtvrté GS tak to pro mě zase tak nové nebylo. Stále stejně spolehlivá a dobře ovladatelná motorka. Navíc ve výročních barvách, které se mě zprvu úplně nelíbili, ale nakonec jsem si je zamiloval.

Doplňky na motorce - Teď jsem momentálně dodal sedla Wunderlich, která jsem měl na předchozím GSA a jsou prostě na delší trasy nejlepší. Jinak je tam oproti standartu, výfuk remus, zvýšení blasterů rukojetí, vyšší plexi Wunderlich včetně výztuhy, prodloužení předního blatníku a zadní blatník, navigace garmin, originál Navigator VI jsem prodal, za mě hrozná navigace.

Tuto motorku jsem si vybral kvůli pohodlnosti, spolehlivosti, je to už čtvrté GS, vždy jsem mezitím vyzkoušel něco nového Hondu VTX1800, Suzuki M1800R nebo Yamaha Tracer a vždy se vrátil ke GS. Naposledy mě do toho vlezl dokonce Dodge Challenger, ale po půl roce jsem se opět vrátil k moto, která mě moc chyběla, takže US muscle car šel do světa a pořídil si výročku R1250GSA a vůbec toho nelituji, jen za loňskou sezonu jsme převážně ve dvou nalítali po Evropě cca 12000km a jsem fakt nadšený.

Jacek_18
Jacek_18 napsal 28.01.24 v 18:20 10b.

Nádherná , na tom cestování musí bejt pohádka ... 10b

PSanec
PSanec napsal 25.01.24 v 17:35 10b.

Co říci, nesmrtelné bezkonkurenční cestovní enduro od BMW.