Jawa 350/360 panelka (1974)

Vlastník čejen
Vloženo 9.1.2024
Aktualizováno 10.1.2024

Jawa350/360 po renovaci.Byla dost dobitá,sajda hodně.Dalo mě to dost zabrat ale už to mám hurááá.

První dojmy - První dojem pouze z motorky.Asi 30km zkušebka jestli to vůbec pojede.Jelo.Bylo to v listopadu takže na delší výjezd to nebylo.Nyní přidělána sajda a čeká se na jaro.

Motorku bych doporučil pro - Bláznům jako jsem já.

Další záchrana kusu naší motocyklové historie.Baví mě to ale zrovna tahle jawka mě dala dost zabrat.Záchrana mě trvala rok a půl.Zrovna se moc nedařilo ale na konec to snad dopadlo nebo dopadne dobře.Jak jsem psal čekám na jaro a na první skušenost na jízdu se sajdou.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 16.01.24 v 13:15 10b.

Na takové jsem se přizabil v Dačicích o taras. V sedmdesátém šestém, hanba mě mě fackuje dodnes. Škoda motorky. Hlavně přežít.

Targus
Targus napsal 16.01.24 v 12:02 10b.

Asi bych volil méně lesku do barvy, ale to je každého věc...

A k dokonalému exteriéru mi tam chybí nějaká izolepa, růčo sešitá džuzna v sedle, šroubovák před motorem, pahýl uraženého zrcátka, a tak dále!

Nicméně vůbec bych si netroufl tvrdit, že se ti to nepovedlo. Ostudu ti dělat rozhodně nebude.

jiřus69
jiřus69 napsal 10.01.24 v 14:50 10b.

Klobouček

pali3x
pali3x napsal 10.01.24 v 09:46 10b.

Nádherne opravená motorka
Super by bola fotka v pôvodnom stave - na porovnanie

Varaník
Varaník napsal 10.01.24 v 05:09 10b.

Pěkná práce - a na sajdu bacha je to kurva Znám pár lidí co nedalo první pokus o pravou zatáčku a než aby se jim ztpořila sajda tak to poslali rovně