Harley Davidson Pan America 1250 (2021)

Vlastník subre
Vloženo 8.1.2024
Aktualizováno 8.1.2024

Originální, neokoukaná, jedinečná, návyková mašina co se řídí jedna báseň a má výkonu s baťužkem i bagáží na rozdávání.

První dojmy - Na první pohled mě hned nadchla a hned jsem věděl že ji chci, myslel jsem že budu čekat pár let než se vychytají mouchy ale neodolal jsem a šel jsem do ročního stroje s nájezdem 7000Km a nelituju. Je perfektně zajetá a oproti původní ceně nové a některých doplňků co již byli na stroji se i něco málo ušetřilo.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co žijí heslem, "I cesta je cíl" a pro ty co nechtějí masovou záležitost.

Doplňky na motorce - Na moto již byly kufry, kryt chladiče, kryt motoru a laděný výfuk od HD. Já jsem doplnil doplňky od Wunderlich sedla, plexy, kryty brzdových nádržek, kryt ventilátoru, rozšíření stojanu, držák navigace, zpevnění větrného štítku, prodloužení obou blatníků, tašky na padací rámy, zvýšené blastry...

Stroj jsem vybíral hlavně srdcem, jedno HD Elektru už doma máme ale na cestování to nebylo ono, mnozí se asi budete divit ale prostě na delší trasy mě nesedí posaz a žena taky nebyla moc spokojená. Velké cestovní enduro jsme chtěli a když v roce 2019 ohlásili že možná přijde od HD tak jsem se opravdu těšil. Zatím máme spolu najeto za rok 2023 cca 5000Km a motorka se cítí nejlépe na silnici nebo v lehkém terénu, šotolinky. Jezdíme většinou plně naložený a výkonu má na rozdávání, ochrana je taktéž vynikající a celkový projev motorky je super.

context
context napsal 15.01.24 v 16:18 10b.

Nádherná mašina, kterou neuvidíš a každým rohu přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu nejen v tomto roce a ať ti dělá jenom radost

callowsick
callowsick napsal 15.01.24 v 09:28 10b.

Motorkovej Hummer

Podas
Podas napsal 15.01.24 v 07:18 10b.

že dám někdy HD 10b a ještě takové,,Obludě" jsem fakt nečekal

Petastr
Petastr napsal 13.01.24 v 08:33 10b.

Sarup
Sarup napsal 09.01.24 v 20:00

Posuzovat motorku při najetí 5000 km mě nepřipadá fér. Až má člověk najeto na stroji cca 20.000km tak prosím. Mám taky Americu Speciál 2021 s najetými 10.000km a pořád mám co zkoušet a objevovat, né posuzovat.