Harley Davidson Pan America 1250 (2021)

Vlastník ramus007
Vloženo 27.10.2023
Aktualizováno 11.3.2024

Byl to sen co se splnil Motorku si užívám jak to jde a dělá mi velkou radost.

První dojmy - První dojem super. Líbila se mi pružnost ochota do zatáček. Nelíbilo se mi kmitání plexi ale to je drobnost :-) Každopádně na testovací jízdu jsem přijel na své motorce Honda VFR kterou jsem měl opravdu dlouho. Jenže po 2h na HD Pan Amerika jsem už na Hondu nechtěl. Byl to jiné postavení těla a láska na první pohled.

Doplňky na motorce - Spousta věcí uz byla na motorce ale ja přidal ochranu Motoru od SV-Motech ta je super,ochranu chladiče,světla,cívky a nádobky s brzdovou kapalinou. A další drobnosti.

No co o motorce napsat když vše funguje tak je to stroj co dokáže vytvářet úsměv na tváři. Měl ze začátku nějaké dětské nemoci hlavně softwerového rázu což se po 3 aktualizacích ustálilo. Pak nějakej problém u nastavení spojky to se také doladilo. Teď zatím jezdím a užívám si jak to jen jde a dolaďuji různé věci jako tašky na padáky kam se pohodlně vejdou nepromoky a jiné drobnost. Držák telefonu s umístěním nad přístrojovou deskou. Tak snad bude do budoucna vše v pořádku a ja si budu jen užívat jízdu na mé motorce.

abbany
abbany napsal 03.11.23 v 14:34 10b.

Zdar, kámo dobrá volba, mnel jsem ji pujčenou, a za 23 hodin jsem udelal 1800km, a prdel neprotestovala. žádná jiná moto nemá tak pohodlné sedlo. kolama dolú

elvis78
elvis78 napsal 03.11.23 v 08:13 10b.

Super stroj
snad ten motor vydrží nějaký porce km

callowsick
callowsick napsal 03.11.23 v 08:02 10b.

na začátku mi z fotek přišla šeredná, ale hned jak jsem ji viděl poprvé naživo, naprosto mě dostala

tak ať dělá radost!

Milan1963
Milan1963 napsal 29.10.23 v 18:45 10b.

Jaryn1969
Jaryn1969 napsal 28.10.23 v 18:33 8b.

Není tuctová, není okoukaná a rozhodně je zajímavá.