Honda CMX500 Rebel (2023)

Vlastník ivan99
Vloženo 24.12.2023
Aktualizováno 30.12.2023

Pěkný "chopper" který vypadá mohutnější než je

Motorka koupena od K2 moto Praha 4-Braník

Kawasaki Vulcan S (EN 650): cena - dal jsem si limit do 200.000 + stáří modelu

První dojmy - První dojmy trochu rozpačité (dlouho jsem nejezdil a před nákupem jsem si ji raději 2x půjčil v půjčovně v Suchdole). Pro mě malý prostor mezi stupačkou a řadicí páčkou, jinak OK.

Motorku bych doporučil pro - Podle mě ideální na kratší vyjížďky (tak do 100 km) při rychlosti do 100 km/h na silnicích 1. a 2. třídy.

Doplňky na motorce - Zatím bez doplňků.

Chtěl jsem něco jako chopper ale ne za půl mega a s Rebelem jsem velice spokojený.

Zatím nemám najeto nic moc, asi 1700 km. Jízdní vlastnosti bych hodnotil jako dobré (jezdím sám a těch 46 k stačí). Přední brzda funguje krásně, zadní je jen tak do počtu, ABS zabírá relativně brzy, vypnout se nedá.
Na rovném asfaltu jede perfektně a plavně, na výtlucích a záplatovatém povrchu je to horší a jsou cítit dorazy.
Bohužel se nedá nastavit poloha řadičky (nebo jsem na to ještě nepřišel) a občas bych uvítal více prostoru pod ní.
Úložný prostor žádný, pod sedlo se vejde akorát lékárnička, zkoušel jsem tam ještě nacpat soupravu na opravu pneu, ale bez úspěchu. Budu muset pořídit brašny nebo kufry, zatím uvažuji o Shad 23/36 nebo Motech Legend. Spotřebu mám kolem 3 l, takže krásné.
Jezdím mimo město, někdy i ve městě do práce a pro oboje mi připadá dobrá. Je fakt, že rychlost přes 100 km/h už není nic moc, motorka už tak dobře nesedí a odpor vzduchu je dost znát.
Negativní zobrazení palubky je hezké, ale na slunci nevidíte v podstatě nic
Jediné, nad čím jsem se dost vztekal, je vyndání akumulátoru před zimou. Nastudoval jsem několik návodů na Youtube ale ten nejobtížnější moment (resp. nejblbější výmysl výrobce) tam stejně nebyl A než se mi podařilo najít pojistku konektoru kontroly vzduchu (je vzadu pod dráty), strávil jsem asi 2 hodiny různým tahánín, mačkáním a otáčením všech částí na konektoru, které se mi zdály vhodné...

maratonec
maratonec napsal 25.12.23 v 11:01 9b.

Objel jsem s ní celou Evropu a nedám na ni dopustit. Až budu vetchý stařec /což bude brzy/ pořídím si ji znova.

DeaDDream
DeaDDream napsal 24.12.23 v 20:07 8b.

led som sa vracal do sedla.som.ju skoro kupil,ale zdala sa.mi mala a slabá tak som isiel po niečom inom vacsom,,
Nech sluzi a robi radost

Pupi04
Pupi04 napsal 24.12.23 v 18:27 10b.

Skvělá volba
Ano, vhodná pro cestování kamkoli i delší cesty...
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu