Ducati Sport 1000 (2006)

Vlastník xavier011
Vloženo 4.11.2023
Aktualizováno 4.11.2023

Po 7 letech navrat ke Sport Classicu, tentokrat hodne specialnimu

První dojmy - Sportku jsem uz kdysi vlastnil a lituju jejiho prodeje ode dne, co jsem to udelal. Pri prodeji meho DesertX se mi naskytla moznost vymenit ho za tuhle sportku. A dopadlo to, jak to dopadlo :)

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdeho, kdo chce neco specialniho a nevadi mu na motorce trpet

Je to unikatni sportka, rekl bych, ze je to 1of1. Barevna kombinace - cerno-zlata, odkazuje na puvodni Sport900 z konce 70tych let. Zaroven ma polokapotaz ve stylu Paul Smart, ale je o neco mensi, takze celkove proporce nejsou tak nafoukle, jako v pripade PS nebo Sport1000s. Riditka maji jeste extremnejsi uhel a jsou o neco nize, nez na Sport1000, takze jizdni pozice je jeste radikalnejsi.

Moto ma otevrene homologovane vyfuky Zard, takze zvuk je fakt spickovy.

Je to moje jedina motorka, takze kazda jizda je jak navsteva v posilovne ale take super zabavna. I kdyz je to cesta do prace.

Max66
Max66 napsal 12.02.24 v 15:07 10b.

A zase je to tady!

lucky99
lucky99 napsal 12.11.23 v 23:25 10b.

Paradni, v lete jsme ji pred praci s kolegou motorkarem chodili obdivovat :)

SLAY
SLAY napsal 11.11.23 v 22:25 10b.

velikánská paráda

Milanek13
Milanek13 napsal 11.11.23 v 07:55 10b.

Velká krása

Honza-K
Honza-K napsal 08.11.23 v 11:18 10b.

Ten design je boží, výfuky úžasný. Tahle motorka nikdy nezestárne...