Dirtbike & Pitbike dirtbikes (2022)

Vlastník _KARLOS_
Vloženo 31.10.2023
Aktualizováno 13.11.2023

Velice překvapený jsem. Nikdy bych tohle neřekl do té motorky.

První dojmy - Na první jízdě se mi líbilo, že jsem viděl že už i čínské motorky se dost posunuli dopředu. Jediná věc co se mi na tom nelíbí tak je ta motorka těžká. Ale po času se na to jde zvyknout.

Motorku bych doporučil pro - Lidem kteří jezdí hobby.

Jeden nádherný pátek jsme se ponořili do vášně pro motorky, plánovali jsme pořízení nového stroje. Rozhodovali jsme se mezi Kawasaki KX250F a dvoutaktní variantou. Během prozkoumávání internetu jsme však narazili na zajímavou čínskou možnost. Přestože jsme předtím měli špatné zkušenosti s čínskými motorkami kolem roku 2007, rozhodli jsme se podstoupit riziko.

V pátek jsme objevili tu správnou čínskou motorku a v neděli jsme se vydali pro ni. Museli jsme sehnat auto a přívěs, což nás stálo trochu úsilí, ale nakonec jsme uspěli. Cestou na místo jsme měli trochu nejistý pocit, vzhledem k pověsti čínským motorkám. Při příjezdu jsme však byli příjemně překvapeni. Motorka vypadala jako značkoá a po nastartování bylo jasné, že se rozhodneme pro ni. A tak jsme ji vezli domů.

Motorka je opravdu skvělá, disponuje dostatečnou silou a motor pracuje bezchybně. Věřím, že podvozek překvapí každého.

Nyní mám najeto asi 45 mth a pravidelně pečuji o motorku. Pokud se o čínskou motorku pečlivě staráte, vydrží vám opravdu dlouho.

Mým důvodem pro nákup čínské motorky bylo to, že jsem student, a nechtěl jsem utrácet za ojetý stroj za 70 tisíc, který by mohl mít skryté problémy. S čínským modelem mám alespoň jistotu, že je zbrusu nový.

Rachus
Rachus napsal 14.11.23 v 12:45 10b.

Gratuluji k rozumné úvaze, tak yjsem řešil Čínu vs. Japonsko a Čína vyhrála. Mám Leramotors, brácha má tuto MRM a oba jsme nadmíru spokojeni. Už za sebou máme pár pádů, ale vše funguje a jezdíme dál.

MX už máš, teď rychle kup na sebe nějakou výbavu, ať můžeš jezdit ve zdraví co nejdéle!

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 07.11.23 v 16:36 10b.

Tílko, plavky, vietnamky a na pískáči jsme řádili jako morová nákaza. Je to už 56 let. Bylo mi 17. Dnes si na to raději beru kevlar. Jen ať ti to vydrží jako mě. Motorečka vypadá křehce na snímku, ale zdání často klame. Tož užij si ji.

Hooorus
Hooorus napsal 07.11.23 v 10:29 10b.

Nova cina vs ojeta zavedena znacka - to si musi kazdy rozhodnout sam. Taky sem byl mlady student furt bez penez, ale nasetri nejaky prachy a kup si nekakou vybavu. Klidne levnou z inspoertline. Preju ti hodne km, nebo spise hodin bez nehody...ale ta fotka v teniskach, tricku s holyma holenema - to je jako do reklamy jak to nema vypadat.

karelsychra
karelsychra napsal 05.11.23 v 15:20

Jo, leccos už je lepší, ale pořád čína, která dokáže nečekaně překvapit... Doporučuju vydatnější šusplech pod motor, ta vodní pumpa z toho dost trčí a víko spojky podobně... A když už ochráníš motorku, tak nějaký chrániče aspoň z aliexpresu (krunýř, holeně a lokty), by ti jistě neuškodily...

callowsick
callowsick napsal 01.11.23 v 14:18 10b.

tak ať dělá radost

hromadě lidí jezdí čínská motorka roky v pohodě a pokud něco řeší, bývají to spíš drobnosti (ostatně to byl i můj případ).