Triumph Bonneville Bobber custom (2017)

Vlastník Kedarseneb
Vloženo 17.10.2023
Aktualizováno 17.10.2023

Klasika která tu byla , je a bude , poctivá strojařina!

Kawasaki W 800: W800 krásná motorka v anglickým stylu , ale čistokrevný angličan mě uhranul víc
BMW R nineT Scrambler: Taky krásná strojařina , ale jezdí jich dost , chtěl jsem něco co není tolik vidět!

První dojmy - Po Tenerce a XSRu trochu nezvyk na delší rozvor a jiný styl vodění! Ale líbí se mi že neni tak jízdně podbízivá jak moderní stroje, člověk na tom stroji chce cítit ty nedokonalosti a krotit je!

Motorku bych doporučil pro - Je to stroj pro milovníky poctivý strojařiny

Doplňky na motorce - Taky jsem si musel par věcí upravit pro své oko, ale i zadel!
Trochu jsem stroj na pohled přiblížil starým motorkám velkou přední lampou, místo 120mm tam šla 190mm s klasickou kresbou na skle, zadní malá lampa ve stylu 50 let místo velké bambule, to samé s blinkrama které neruší siluetu , ale přitom svítí jak mají! Pod zadkem pracuje nový nastavitelný tlumič a perličkou je at se to nezdá pohodlný kožený sedlo z německa od Axela!

Chtěl jsem něco co má charisma, tradici, není okoukané ,nepodléhá módě a má i hezký motor (žádnou železnou krychly) Anglie má nejstarší strojařskou historii na světě , průmyslová revoluce vypukla právě tam, ty geny tam prostě jsou
Od 15 června do půlky října 6500 km , krom prasklé žárovky předního světla žadný problem!
Má ráda lepší asfalt, diky malím zdvihům trochu drncá, ale dá se to vydržet mezi benzinkama.

PSanec
PSanec napsal 17.10.23 v 13:23 10b.

Nádherný stroj,pěkně upravenej.Mám bobber TFC.Přeji jen super km.

zain1
zain1 napsal 17.10.23 v 10:18 10b.

Parádní mašina!!!

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 17.10.23 v 09:40 10b.

Bobber má své charisma.

hansdorf
hansdorf napsal 17.10.23 v 08:17 10b.

Souhlas , skvělá záležitost ! Největší problém vidím v nedostatečném tlumení nerovností tak typickým pro české silnice.