Harley Davidson FLHTCU Electra Glide Ultra Classic (2009)

Vlastník cvrnda
Vloženo 13.10.2023
Aktualizováno 3.3.2024

Sháněl jsem druhou motorku na ježdění kolem komína na které budu jezdit solo a na kochačku.

Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob: Pro dva to uplně neni
Harley Davidson FXDWGI Dyna Wide Glide: Pro dva to uplně neni
Harley Davidson FLTRK Road Glide Limited: Cena

První dojmy - Je to velký. Je to těžký. Je to Harley.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo jí zkrátka potřebuje :-)

... ale když dcera zjistila, že bude doma jako druhej aparát H-D tak že by prej se mnou na něm taky chtěla jezdit. A tak jsem místo lehkého Street Boba koupil těžkou Electru.

Co budu povídat, po těch letech na cendurech to byla velká změna.
Sice tady spousta lidí píše, že po rozjetí váha zmizí, ale ne, ona nezmizí, jen se za jízdy líp ovládá.

Jezdil jsem kdysi na několika malejch H-D, ale Big Twin je naprosto něco jiného.
96in sice nejede jako M8, ale neva, jede to fakt dobře.
Electra byla původním majitelem používána jako Streetka takže na zadních tlumičích byl snižovací kit, který jsem demontoval, přeci jen ve dvou už to bylo jak hardtail.
Zadní tlumiče vzduchové takže se netočí kolečkem na změnu předpětí pružiny, ale musejí se dofouknout.

Po pár kilometrech jsem, ale zjistil, že origo řídítka jsou takový nějaký na hov... a tak přišla na řadu výměna za 12", a pak to byla jiná liga. Pohodlnější, ovladatelnější a jak prohlásila dcera, je to prej masírka

Je to parník co má rád pěkný asfalt a táhlé zatáčky, Taky to byla první motorka na které mi vůbec nevadilo jezdit po dálnici.

Na Glidě jsem najezdil 8tis. km a byla to paráda, taková vzpomínka na chopperčasy
Teď už dělá radost novému majiteli, tak ať slouží.

Vladounreal
Vladounreal napsal 20.10.23 v 15:01

je to macek jak hrom skoro bobber tak hodně radosti s Harykem

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 20.10.23 v 11:09 10b.

Podobnou mě budí soused, ten na ni má ale figuru.

PSanec
PSanec napsal 14.10.23 v 17:33 10b.

Pořádnej americkej cesťák.

Vojtasd
Vojtasd napsal 13.10.23 v 13:52 10b.

Aparát pro poradny bombardaky ?