Piaggio Ciao 50 (1980)

Vlastník hurpik
Vloženo 6.10.2023
Aktualizováno 6.10.2023

Lehoučký prcek, spousta náhradních dílů, lidi se na ní otáčej, protoze vypada jakoby neměla motor?

První dojmy - Nato, ze to je tak jednoduchý, tak kupodivu upaluje jako vítr a vyjede k dost velké stoupáni. Parádní obratnost- ideáni na dnesni přeplněné města. Při dojížděni do práce 11km jsem u firmy stejne rychle jako autem. Staci mensi zdrzeni na namesti v Hronove a ztráta je pryč

Doplňky na motorce - Výfuk polini a vetsi karburator Naraku, 3D tištěné sání a venturiho tunel v karburatoru..

Uz nekolik znamych ji má, a kdyz jsem videl jak je lehka, obratna a pritom s tak malym vykonem i svizna, tak jsem zavrhnul "slozitou a údržbovou babetu" a koupil v HK tohto prcka. Rozebral jsem motor, vycistit, nova loziska a tesneni, výfuk polini a karcec "13" a maximálka se zvedla ze 40km/h na 60km/h dle radaru(kolegovi za mnou to v aute ukazovalo po rovine 66).. proste pecka

hurpik
hurpik napsal 06.10.23 v 19:12

Dekuji, prez zimu bych to chtel "doladit". Mam druhe ciao na dily, tak tam jsou hlinikova kola, tak ty bych zrenovoval a asi bych i vyleštil kanalky a doladil směs. S tim vyfukem polini se zvedl otacky(maximalka) ale do kopce bych řekl ze to stratilo krouťák, tak to bych ješte rád pořešil..

Milan1963
Milan1963 napsal 06.10.23 v 18:51 10b.

callowsick
callowsick napsal 06.10.23 v 18:09 10b.

To je dobrej kousek