Yamaha Tracer 7 / 700 (2022)

Vlastník Honzabomba
Vloženo 3.10.2023
Aktualizováno 3.10.2023

Yamaha se mi vždycky líbila a protože jsem měl před tím Xmax 125, tak jsem u yamahy zůstal.

Motorka koupena od FIRMA:KaraOne (Praha 10-Štěrboholy)

Honda NC 750X: Nebyla skladem a moc se mi nelíbí, jinak parametry dobré.

První dojmy - První svezení mě opravdu potěšilo, příjemný posed, akorát široká řídítka, parádní výkon oproti 125 ccm skútru :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro toho komu se líbí, protože všechno ostatní podle mě umí.

Doplňky na motorce - Plexi PUIG, originál kufr 45 l, chránič chladiče, samolepky na nádrž (moc příjemná věc...ještě čekám na rám motoru

Tento stroj jsem si vybral, protože se mi líbí a zdálo se mi, že splní mé předpoklady k úžívání. Chtěl jsem moto do města, na okrsky ale někdy i na přejezd dálnice. Příjemně ovladatelnou s dostatečným výkonem i ve dvou.

Nyní mám najeto přes 2.500 km, všchno co jsem si představoval a chtěl od nové motorky Tracer 7 splnil. Je to moc příjemné svezení, jak sám si to užívám, tak ve dvou. Jediné co musím říct, že originál plexi je nízké a při mé výšce mi nad 100 km/h rychlosti foukalo přímo pod helmu, vyřešeno PUIG Plexi, velká spokojenost.

Zajíždění bylo příjemné, tak jsme se spolu seznamovali, točit do 5.000 bylo v pohodě, aspoň jsem hned nebláznil. Zajeto za 14 dní po koupi

Nyní zajeto a třeba výlet na Moravu na Pálavu a zpět opravdová paráda.
Určitě je to motorka na silnice, ale i na ty naše české...
Do terénu nepojedu a tak nevím.

To je zatím všechno, prostě parádní motorka, která splnila moje očekávání.

lan
lan napsal 16.10.23 v 14:10 10b.

Gratulace. Mám ji taky (2022),tak ji znam důkladně. Docela dobrý strojek, na běžné ježdění, případně i na výlety dostačující. Malá hmotnost,mala spotřeba,slušný výkon.

Mercurio
Mercurio napsal 05.10.23 v 15:46 10b.

Vítej v klubu.

Simier
Simier napsal 04.10.23 v 11:44 10b.

Taky by se mi líbila. Design je podle mě o dost lepší než předchůdce. Hmotnost je, ve své kategorii, velice příjemně nízká a motor prověřený. Fakt povedená mašina
To plexi vypadá opravdu dobře, hezky k té kapotáži sedne!
Tak užívej ve zdraví. Celkem závidím