Honda NX 650 Dominator (1995)

Vlastník Varanka
Vloženo 2.10.2023
Aktualizováno 4.11.2023

Skvělá lehká motorka pro vyšší lidi

První dojmy - Protože jsem přesedlala z řadového čtyřválce menšího vzrůstu, bylo pro mě zpočátku složité si zvyknout na úplně jiný styl jízdy. Nicméně neskutečné pohodlí pro mou vyšší postavu brzo převážilo "obavy z podřazování jednoválce" a rozjezdili jsme se. Brzo jsem ocenila možnost delší jízdy bez umrtvení dolních končetin, a začala plánovat cestování.

Motorku bych doporučil pro - Posed je hodně vysoký, proto ideální pro dlouhonožky

Doplňky na motorce - Prozatím pouze kufr a nové sedlo. Ani větší úpravy neplánuju.

Motorka se mi líbila od jejího uvedení do prodeje. Díky její výšce a hmotnosti se vždy nabízela, jako pro mě ideální. Když jsem se k ní později dostala, velmi brzo jsem si na tyto pohodlné parametry zvykla a nechyběl mi ani výkon (oproti předchozímu stroji).
Na jaře jsme nechali udělat velký servis a chystám ještě novou spojku. Pak se snad vypravím i za hranice.
Je to prostě klasické malé cestovní enduro. Komu nevadí typické bublání jednobuchu, ten určitě ocení na našich silnicích a šotolinkách velkou obratnost. Naopak na dálniční přesuny úplně stavěná není. Tam mi to přišlo spíš jako týrání stroje.

Beny73
Beny73 napsal 04.11.23 v 17:47 10b.

Nádherná motorka, která i v dnešní době udělá parádu a jednoduchá, spolehlivá a ... krásná Ať jezdí