Suzuki M1500 Intruder (2009)

Vlastník MrcaD
Vloženo 13.8.2023
Aktualizováno 13.8.2023

Zábavná, na to jak je těžká tak je krásně ovladatelná, dynamická.

Motorka koupena od Eurocycles, Vítězov 91 - No zatím zkušenosti s prodejcem nic moc musim říct. Zatím řešíme dvě reklamace od koupě motorky, první ( nefunkční plovák paliva ) vyřešili, ale nyní řešíme závažnější problém - chcípnutí motorky za jízdy, kolísání otáček, dušení motoru a k tomu se prodejce zatím staví dle mého pohledu dost laxně... Moc to neřeší a řeknou že nevědí co s tim...

První dojmy - S motorkou jsme si hned rozuměli bych řekl, učarovala mi svojí dynamikou a ovladatelností. Sportovní vzhled jí dodává nečekanou dravost na cruisera.

Motorku bych doporučil pro - Určitě je vhodná pro všechny nadšené jezdce, kterým se líbí tenhle styl a tip motorek. Ani na cesty není k zahození, jak má široké sedlo tak se v tom dobře sedí. Už to ale chce aby měl člověk něco naježděno.

Doplňky na motorce - Zatím nic moc, na tyhle stroje se toho moc nedává řekl bych, mám jen chromové padáky, pořídil jsem zadní chromový držák na kožený batoh, ten jsem musel upravit protože opět na m1500 nebyl k sehnání nějaký originální. O výfuku si zatím nechávám zdát, chtěl bych tam pak Cobru.

S „patnáctkou„ mám zatím najeto během tří měsíců asi 1600km. Je nádherně čitelná v zatáčkách, vybral jsem si ji protože můj Marauder VZ800 byl už asi slabší pro jízdu ve dvou, ale každý známe že jdeme ze slabších na silnější ať je argument jakýkoliv ??
Motor v nízkých otáčkách mírně vibruje, při vyšších má hezký kultivovaný chod.
Brzy, no přední je dost ostrá, ale řekl bych na tu váhu co dohromady máme cca 400kg já s motorkou tak brzdí fajn, koneckonců má vepředu dva kotouče.
Úložný prostor tuze chybí, pod sedlo člověk nedá skoro nic a ty dvě malé boční kapsičky stačí sotva na povinnou výbavu.
Spotřeba, zatím něco lehce přes 6litrů, s tou vahou a objemem se s tim počítá.
Servis, na to že ji mám krátce jsem zatím musel řešit už dost věcí, má najeto jen 15000 km a teda dělá mi zatím starosti, při tom všem hledání jsem zjsitil že je málo dostupných náhradních dílů...
Poruchy zatím stále řeším, obojí snad vyřeší prodejce kde jsem motorku kupoval, první - nefunkční plovák paliva zatím ok - díl šel údajně z Japonska, to jen jak jsem psal že je málo dílů... Dál řešíme chcípání motorky během jízdy, kolísání otáček. Výměna svíček, benzinu a vzduchových filtrů zatím nepomohla.
Patnáctka se asi nejlépe cítí mimo města, ovšem nemá sebemenší problém kličkovat ulicemi města.
S cestováním taky nemá sebemenší problém, pokud ji člověk obdaří dostatečným množstvím úložného prostoru.

puffybodie
puffybodie napsal 20.08.23 v 11:00 10b.

10 bodu za stroj.

Jinak prodejce...mne to prijde jako Autobazar Monte Carlo jak vysite, jen pro motorky. Tahal jsem se tam pres celou republiku, protoze podle webu meli mit nejake nove stroje skladem a samozrejme jsem to overoval i telefonicky s nimi a ano, vse tu je. Jake prekvapeni druhy den, kdyz zadny z tech stroju nebyl skladem ani na prodejne.

A co jsem tam slysel za pohadky pro potencionalni kupce co koukali na ojetiny, tak to skoda slov.

Ale jsou proste nejvetsi no. Aspon ze vylet na Kunetickou horu stal za ten den

žižala.
žižala. napsal 18.08.23 v 08:18 10b.

Supr kousek.

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 15.08.23 v 09:08 10b.

Mám ju pár týždňov doma a som nadšený!
NaCobry kašli,nemajú otvor na lambdu,ja som kúpil highwayhawk za polovicu.Mašina je zrovna na brzde v Hlohovci.Bez ladenia motora to nepôjde,je to otvorený systém

PSanec
PSanec napsal 14.08.23 v 13:21 10b.

Modrá je fakt pěkná.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 14.08.23 v 12:15 10b.

Máš dobrý stroj, přeji ti rychlé vyřešení problémů a pak už jen samé dobré zkušenosti. Vzpomínám, jak mě potrápilo ucpané odvzdušnění nádrže. Než jsem na takovou blbost přišel...Ale tvoje závada, záhada bude složitější, i když to vypadá podobně. Tak hodně štěstí při nápravě a užij si novou, silnou motorku.