Suzuki M1500 Intruder (2010)

Vlastník Denn
Vloženo 29.10.2013
Aktualizováno 18.1.2018

Koupena v neděli 27.10.2013. Celkem žádné úpravy, jen doplňky : brašny, opěrka spolujezdce, plotna na třetí kufr, padací rám, cestovní plexy.

První dojmy - Po gsxr 1000 K9 úplně něco jiného. Musím ale říct, že i tento druh motorky a jízda tzv. na kochačku má něco do sebe. Je to fakt pohoda, relax , vyčištění si hlavy. Měl jsem na začátku strach z váhy stroje a ovladatelnosti, ale po chvilce pohoda. Na sportu jsem musel být pořád ve střehu , na Intrudru fakt pohoda, takže člověk fakt vypne mozek a jen si jede a to se mi na tomto typu motorky líbí.

Motorku bych doporučil pro - pro kohokoliv, kdo je normální, kdo se chce pěkně a v klidu projet, kdo si nechce hrát na závodního jezdce na silnici mezi auty, kdo prostě ví, co chce !

Doplňky na motorce - kožené brašny, opěrka spolujezdce, plotna na třetí kufr, padací rám, cestovní plexy.

Tento stroj jsem si vybral proto, že už jsem nechtěl jezdit 300 z místa. Chtěl jsem zklidnit a přesto jsem nechtěl klasický chopper. Takže cruiser, sportovně laděný chopper byl ideál.

Najeto 200km. Jízda super, pohoda. Motorku je třeba držet trochu více v otáčkách (než jsem si představoval), jinak se dost roztřepe a je hlučnější a tvrdší motor. Ve škopku moc motor neslyším, takže někdy se dostanu do těch né moc příznivě nízkých otáček. Co mi ještě moc nesedí, hlučné řazení - jsou to rány jako prase

Po 200km toho moc na rozepsání není, takže po dalších najetých km, budou další řádky. Teď je otázkou, jestli ještě tento rok, nebo až příští

Hans_V_strom
Hans_V_strom napsal 03.04.14 v 01:35 10b.

Moc hezká, ať ti dlouho vydrží, hodně šťastných kilometrů v sedle

Denn
Denn napsal 15.11.13 v 19:04

Petr73 :

Petr73
Petr73 napsal 15.11.13 v 16:15 10b.

No to ti to trvalo!

Denn
Denn napsal 14.11.13 v 20:10

jikov : moc děkuji, snad ano , snad mi bude vyhovovat !

jikov
jikov napsal 14.11.13 v 08:28 10b.

Krásná mašina,ať ti dělá jen radost.