Suzuki M1500 Intruder (2010)

Vlastník Jirkaas
Vloženo 12.1.2019
Aktualizováno 10.2.2019

Suzuki Intruder M1500R, power cruiser silný, rychlý a zároveň dobře ovladatelný, vhodný i na pohodový výlet.

První dojmy - M1500 mi hned do ruky nepadla, řídítka se nějak divně klepala, ale po rozjezdu bylo vše OK, po několika km jsem na to přišel - musí se držet v otáčkách, Původně jsem totiž měl slabší M800 verzi, která byla ideální pro začátek, když se člověk rozhodne vrátit k motorkám a tam díky slabšímu výkonu se nemuselo hned točit do otáček.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná jak pro mírně pokročilé, tak i pro zkušené jezdce.

Doplňky na motorce - Větrný štít, padací rám, chromovaný kryt chladiče, originální kožené boční kufry, krofka.

Jak jsem již psal, původně jsem měl osmistovku, ale při jízdě ve dvou už docházel výkon, takže jsem šel do silnější verze. Tady je výkonu opravdu dost a je jedno jestli jedete sólo nebo ve dvou. Jízdní vlastnosti jsou velmi dobré i při hmotnosti stroje cca 340kg. Intruder je velice dobře odpružený, přesně víš, jak se zachová v zatáčce, výborně a ochotně se naklápí a když se maličko zvykneš, tak to dokáže být i nečekaně rychlý. Bezúdržbový kardan. Při jízdě zažívám čirou radost z jízdy na silný mašině, kde se můžeš kochat po krajině a poslouchat pěkně bublající motor nebo si i trochu zazávodit.
Mám ještě moderní novou mašinu BMW R1200RT LC, která je asi nejlepší cesťák na světě a jsem s ní velmi spokojený, ale u Intrudra neřeším na displeji nastavení podvozku, zatížení, nenastavuji styl jízdy hudbu a spoustu dalších věcí a proto obě rád střídám, každá mi dá něco.

Zápory - trochu slabší brzdy, možná jen pocit když přesednu z BMW , pro mne není ideální pro delší více denní cesty, ale spíš z důvodů malého úložného prostoru.

Závěr - Je to hodná, ovladatelná motorka, která vám poskytne možnost použít ve třídě cruiserů i nečekaně sportovní a hlavně efektivně rychlý styl jízdy. Stále budí pozornost.

Čadil
Čadil napsal 12.01.19 v 10:36 10b.

moc hezká mašina

PSanec
PSanec napsal 12.01.19 v 08:55 10b.

Ahoj.moc pěknej japonskej cruiser.Přeji jen super km.