Honda CB 600F Hornet (2007)

Vlastník speedyspita
Vloženo 7.8.2023
Aktualizováno 7.8.2023

Návrat k Hornetovi. Lehká zábavná motorka.

První dojmy - Horneta jsem již měl, ikdyž starší model, tak jsem tak nějak věděl do čeho jdu.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce na výších kubaturách, vzhledem k výšce sedla, tak i pro ženy a pro lidi jako jsem já, kteří jezdí nejčastěji kolem komína a rádi si jízdu užijí.

Doplňky na motorce - Gripy, závaží, led blinkry, širší řídítka, padáky, brašny, zásuvka 12V, plexi, tmavé zadní světlo s funkcí blinkrů, cnc páčky

Před nějakou dobou jsem měl Horneta z roku 1999 a byl jsem s ním spokojený. Potom proběhla chvilka pauzy, potom skok na Aprilia Pegaso 650, což mi úplně nesedlo, potom Fazer FZS 1000 z roku 2002, který byl super, ale váha a velký výkon mi nedovolil využívat jeho potenciál. Není to o špatné motorce, ta je skvělá, ale spíše o mých jízdních vlastnostech. Nějak jsem měl až moc velký respekt a tak jsem si jízdu moc neužil. Nyní zpět na Horneta, který dokáže odpustit dost chyb. nechtěl jsem již řešit sytič a karburaci, proto byla volba H6 PC41 s přímím vstřikováním. Za mě spokojenost. Proběhlo už pád doplňků, abych si ho podepsal (gripy, zrcátka závaží řidítek, plexi, kufry, držák telefonu, zadní světlo, led blinkry, cnc páčky, tankpad) ještě pár malých změn bude ;)