Jawa 350/638 (1984)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Willimery
Willimery napsal 07.08.23 v 16:30

Ahoj, pěkně pobrukuje tak hlavně kolana dolů. Čau

pepsi69
pepsi69 napsal 06.08.23 v 08:45

jednou u pumpy mi chytla zpětny chod,do té doby jsem nevěděl že jawa 634 má zpatečku...dobré totok

pepsi69
pepsi69 napsal 06.08.23 v 08:44 10b.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 06.08.23 v 08:24 10b.

Skoda, ze nemas vic fotek. 638 byla moje uplne prvni motorka a mel jsem na ni taky predni blatnik a svetlo s maskou ze 640 (dokonce i ve stejne barevne kombinaci cervene s cernou). Ale bohuzel se mi nezachovala jedina fotografie. Tak jsem si rikal, jestli to neni ta moje byvala...I kdyz to byl shit a vysypala se mi prevodovka, tak na ni vzpominam v dobrem. Ale v garazi uz ji nechci videt

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 05.08.23 v 20:52 10b.

Mravenčení prstů a brnění kotníků, to je Jawa 350- 360 00. Dál už byla jen číza a čtyřtakty. Tu tvoji jsem nejezdil ale věřím ti každé slovo. Dvouklíče nebrzdily špatně, ale kotouče jsou lepší, zvláště proto, že mohou být vpředu dva. Pro povzbuzení 10b.

jawatar
jawatar napsal 04.08.23 v 11:06 10b.

Poslední super Jawa-350/360.Potom už jen neštěstí! Důkazem je první polovina tvé recenze,jen starosti!!!Jawa,jako taková už nedává smysl,je to jen pro zlost.Ale jó,taky je sem tam projedu,ale jen vyhnat pavouky?

Targus
Targus napsal 04.08.23 v 10:34 10b.

Pokud ti v Jawě přestane motor klepat, je na čase se porozhlédnout po okolí, jestli ti náhodou právě nevypadl z rámu!!!

Kdysi jsem si myslel, že si třiapůlový motor udělám tak, aby OPRAVDU neklepal.
Po třetím půlení jsem toho nechal...
... klepání totiž není závada, nýbrž vlastnost, neboli charakter.

Nechť se ti daří při opravách i při ježdění!

pali3x
pali3x napsal 04.08.23 v 07:28 10b.

Známy má Jawu 350... Motorka v posledných rokoch stojí... Minule mi ten pán povedal, že ju opraví (KONEČNE) a rád by sa vydal na nejakú cestu... A ja mu na to... Oprav, ale na cestovanie si kúp niečo modernejšie a spoľahlivejšie.
Síce sa na Jawe 350 dá cestovať, ale má to jeden háčik - jazdec musí byť zručným mechanikom, čo môj známy nie je.

Hlavne prajem nech Jawa jazdí - čo najviac spoľahlivo a bez problémov