Honda CRF 300 Rally (2023)

Vlastník dany08
Vloženo 8.7.2023
Aktualizováno 11.7.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

ThomasHeger
ThomasHeger napsal 16.07.23 v 13:30

Popis je výstižný. CFR-ko jsem si koupil přesně pro ten účel "vyvést si zadek na chatu", abych nemusel hnát své Pajero přes týden na podvečerní pokosení trávy a zároveň měl i požitek s jízdy. Před tím jsem měl Hondu Dominátor 650 a po jejím prodeji jsem hledal adekvátní a modernější náhradu. Vzhled CRF-ka si musí šlověk zamilovat, od jejich vlastností nic dramatického nečekat a potom budete spokojeni. Na takovéto trajdání kolem komína v kombinaci s lehkým teréném dobrá motorka. Samozdřejmě moje váha 80kg a býška 180cm je optimální, všechno výše bych volil spíše robustnější a silnější stroj. Po výměně originální koncovky za YOSHIMURA, získá motorka úžasný zvuk, potom je Vám vše ostatní jedno.

Kabánek
Kabánek napsal 12.07.23 v 20:52 10b.

Zdar parde!
Přiznám, nesedlal jsem ji, ale to "sedněte si na ji sami a jeďte" je naprosto namístě.
Ano, pokud má chlap 110 kilo, nejspíš to nebude ta správná ořechovka. Zde úmyslně diferencuji ne kvůli poťapanému genderovému streamu, ale ženská je asi křehčí stvoření, pravda ...
K tématu: určitě daleko lepší volba, než si pořídit nejakého 300 kilového choppera nebo stíhače, ze kterého Tě to leda sfoukne a rozmázneš se o kamion v protisměru ...
Ať Tě vozí k Tvé spokojenosti, užívej si ji, a hlavně vždycky kolama dolů
Mnoho šťastných kilometrů!
Howgh!

Bradek1118
Bradek1118 napsal 11.07.23 v 17:53 10b.

Měl jsem ji ve 250ce. Byla to pěkná hračka... Bohužel díky mé váze téměř 110kg, neměla výkon jaký bych si představoval. Proto jsem ji vyměnil za Africu, která už je pro moji váhovou kategorii GUT

Vasko969
Vasko969 napsal 10.07.23 v 18:46 10b.

Parádne endurko, výborná voľba. Gratulujem !!!

Radus88
Radus88 napsal 09.07.23 v 15:54 10b.

Plně chápu tvé rozhodnutí šel jsem stejnou cestou a jak jsi napsal začalo me zase bavit jezdit na motorce. Jen tak se courat krajinou na to nepotrebujes 100 kw. Kam se podivam tak jedu;) Dobrá volba

Targus
Targus napsal 09.07.23 v 12:40 10b.

!!! Vožralej potápěč !!!

Toto slovní spojení bylo první, co mne napadlo po shlédnutí "profackovaného" ksichtu této motky.

Nicméně:
1/ hmotnost motorky
a
2/ výkon motorky

se blíží tomu, na čem jsem drandil nejčastěji - Jawa 350 všech možných modifikací.

A vzhledem k mému věku už to ze mne NIKDO nevymlátí.
Takže CO ti asi tak může napsat starý blbec?

DOBRÁ VOLBA!

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 09.07.23 v 11:57 10b.

Přesně tak, cestou, necestou. To musí bavit. Když takhle najezdí dědek v 70-ti na péráku 21 tisíc km, může to vypadat divně, ale k tobě to vyloženě patří. Tak hobluj...

Black_Tea
Black_Tea napsal 08.07.23 v 19:09 10b.

Ahoj, mně se tohle CRF hrozně líbí - vypadá suprově, cca 14 dní zpáty jsem se ptal jednoho kluka v Praze, co je to za super motorku)) Ten výkon - je to dost pocitové a relativní číslo, stejně velký výkon mnohdy nevyužiješ, na to jak super vypadá, je lehká, celkem i za dobrou cenu i nová. Dobrá volba.

PSanec
PSanec napsal 08.07.23 v 18:53 10b.

Pěkná motorka a vůbec můj předřečník Vladounreal to dobře popsal. Dobrá volba. Uživej polních cest ,chce to ihned po rozbřesku.Jezdím Hondu 400 XR a Hondu XR650R.Super km.

Vladounreal
Vladounreal napsal 08.07.23 v 15:42 10b.

hezky napsáno nezáleží jaký máš bike či výkon , prostě patříš už do rodiny tak vítej a užívej hodně radosti na svém stroji