Honda CRF 300 Rally (2021)

Vlastník wats
Vloženo 3.4.2022
Aktualizováno 24.4.2022

Lehké, enduro s pro mě atraktivním vzhledem. Jedno z kritérií výběru byly pro mě nízké provozní náklady.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

První dojmy - První dojmy. Na silnici dobře ovladatelná. S nižším výkonem se počítalo. Maximalka 135 za ideálních podminek, ale tachometr nadmeruje asi o 5 km/h, takže reálně cca 130 km/h. V terénu předek super, zadek je dost uskakany. Převody jsou krátké, takže dohání nižší výkon motoru.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je pro jezdce, kteří nepotřebují nebo nechtějí vysoký výkon, ale mají rádi jízdu v terénu.

Doplňky na motorce - Řekl bych, že nutnost je vyměnit protektory rukou, protože originální chrání jen před větrem, ale při prvním pádu bude po nich a zřejmě taky po pačce. Drzak gps/telefón namontován. Teď plánuju výrobu nosiče a držáky kufrů. Dříve či později praskne plastovy kryt motoru, který pak vymenim za duralový.

Proč jsem si ji vybral?
Honda je synonymum spolehlivosti ( tohle je ale thajská fabrika, tak snad to bude ok )
Líbí se mi vzhled, váha 151kg a spotřeba 3,1l.
Teprve ji zajizdim, takže zkušenosti zatím nic moc. Vše zatím funguje jak má.
Mám 80 kg , žena 65 kg a dá se jezdit ve dvou, ale řekl bych spíš bez zavadel tak do 200km denně. Je ale spíš pro jednoho. Hlavně v terénu je s ní pak zábava i pro méně zkušené jezdce. Ale v jednom si s ní chci dát Rumunsko a podobně. Na dálnici se ale moc nehodí, takže spíš cestování cestou ne cestou.

Alfonc
Alfonc napsal 11.04.22 v 20:25 10b.

Super stroj!!! Doplňuj info. Jak cestování, co ten podvozek, atp. Díky, přeji hodně krásných zážitků

Fyro
Fyro napsal 06.04.22 v 19:46 10b.

Pěkný strojek, jak z něj dostaneš?

bruttopyr
bruttopyr napsal 04.04.22 v 23:59 10b.

Moc pěkné enduro!
Do opravdového terénu 300 stačí.