BMW R 1200 GS (2010)

Vlastník Fuksino
Vloženo 27.5.2023
Aktualizováno 27.5.2023

Příjemný, pohodlný a dobře ovladatelný stroj.

Motorka koupena od FIRMA:Moto-Libiš (Libiš) - Určitě doporučuji. Výborná komunikace, férové jednání. Při nákupu motorky mi bylo vše předvedeno, vysvětleno. Chlapci ukázali veškeré nedostatky, které na motorce byly. Bez jakýchkoliv problémů přihlášeno a dovezeno ve sjednaný termín. Kdyby to takhle dělal každý, hned by bylo na světě veseleji. Fuksíno

Honda CRF1100L Africa Twin: Sázka na pohodlí.

První dojmy - Motorka dělá vše tak, jak jsem od ní čekal. Na jakémkoliv povrchu je příjemně ovladatelná, má dostatečný výkon a kroutící moment. Musím si jen zvyknout na uspořádání blinkrů a na mě malý průměr grypů.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, kteří chtějí opravdu pohodlné cestování.

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy, originál kufry, centrální stojan, padáky, blastry, tank ak.

Tento druh motorky jsem si vybral víceméně na doporučení. GS je o 130 kg lehčí, než Honda VTX 1800R, kterou jsem měl před tím a i když je těžší než Africa, která byla pro mě jako druhá varianta, manipulace je výborná. Motor táhne krásně od spodu, má vynikající zvuk a podvozek (ESA) není asi nutný dál rozvádět. Jen to ne klasické ovládání blinkrů... To mi dá asi ještě nějakou chvilku zabrat. Jo... a oproti VTX tenké gripy... Na tý si musím taky zvyknout.

rudirt
rudirt napsal 28.05.23 v 13:19 10b.

Dobrá volba! Už jen to srovnání hmotnosti s VTX...
Z vlastní zkušenosti mohu doporučit na gripy (i vyhřívané) pěnové "návleky"
tzv. puppies (já jsem koupil na mhornig.de asi za 12€) a vyřešil tím dva problémy:
zvětšení průměru gripů a účinné snížení vibrací do řidítek - rukojetí.
Přeji spoustu pohodových km!!!