MV Agusta Turismo Veloce 800 (2022)

Vlastník ZappaCZ
Vloženo 13.5.2023
Aktualizováno 13.5.2023

Lehká, snadno ovladatelná, pohodlná, svižná, pěkná, na zvuku bude chtít ještě zamakat, holt euro 5, ale jinak tříválcové brko co chce jezdit svižně.

Motorka koupena od FIRMA:CARTec motor (Triumph, Suzuki) (Br - ale 7000Kč první garančka a 33000 za černé plastové boční kufry je trochu moc

Ducati Multistrada 1260S: Ducati je dražší, silnější, vybavenější, ještě si chvilku počkám, ať mám vzestupnou tendenci

První dojmy - První dojmy byly zajížděcí kilometry, tak do 5000 otáček opatrně prvních 500km na pohodu, ovladatelnost skvělá. Dalších 500 do 1000km už jsem mohl lehce protáhnout motor do 9000ot. a už to začala být sranda. Jsem na 2000 najetých kilometech točím do 11000ot. max. a kromě zvuku a lehce nelícujících plastů, spokojenost a strašná zábava jezdit. Dovybavím přídavnými světlomety, vyhřívanými hefty a laděným výfukem.

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníka motorek :)

Chtěl jsem něco jiného než komerci kolem. Jízda je svižná, obce na trojku 3500ot.
Čtyřka už chce nad 60km/h. Nejezdím na ní dálnice, je to stroj do zatáček, zrychlení a náklony jsou tady prostě návykové. Přitom člověk sedí vzpřímeně za štítkem velmi pohodlně vysoko, bez pocitu, že něčím škrtne v zatáčce o asfalt.
Motor je tříválec a pracuje v rozsahu ca 2000 - 14000 otáček, což dává maximálku někde nad 230Km/h, spotřeba je zatím okolo 6l a víc, prostě baví točit ten motor.
Servisní intervaly jsou po 15000Km a 30000Km větší servis.

ZappaCZ
ZappaCZ napsal 01.07.23 v 21:29

přídavné světla mám, jsou uchyceny na rámu objímkou docela dole, jsou to mlhovky, ale bohužel jsem je ani nevyzkoušel, ještě ten den jsem ťuknul do auta na přechodu a motorka mi spadla na kotník tak blbě, že mě vyřadila na několik týdnů, tak ti ani nepovím jak svítí, užívej léta kolama dolů :)

SLAY
SLAY napsal 20.06.23 v 11:09 10b.

další italská krasavice
přidavná světla máš nějakej tip ?Nějak mi stále nenapadá kam , je umístit.A ten laděnej výfuk taky zvažuje zatím jsem našel jen od HP CORSE, máš vyhlénutý ten nebo ještě něco jiné .Hodně zábavnejch kilometrů