MV Agusta Turismo Veloce 800 (2015)

Vlastník tonyboy
Vloženo 28.9.2022
Aktualizováno 18.1.2023

jede jede mašinka ...proste talianka

Ducati Multistrada 950: u ducati podstatne nizsia stabilita vo vysokych rychlostiach nad 150, pomer kolies 19 17 mi nesadol

První dojmy - po prvej obhliatke MV z anglickeho streetu som myslel ze skoncila zabava ale opak je pravdou. treba skusit inac nepochopis. Strasne som sa toho bal kedze citam same negativa ale zatial cca 28tkm a furt to ide ked to dostava co ma a vzdy ked to vyzaduje manual

Motorku bych doporučil pro - ked chces rychlo lietat cez dlhe tiahle zatacky tak si na spravnom mieste. Geometria moto je uplne perfektne prepracovana.

Doplňky na motorce - padacie protektory... vyssie tmave plexi

... lepsia rychlejsia obratnejsia a krajsia ako Multa 950. Ona si vybrala mna...ja to iba platim. Max najazd bol 1600km za 3 dni ...balkan... s prstom v nose

brzdy 9z10
motor 10z10
podvozok po nastaveni 11z10
komfort: zleziem z toho iba ked tlaci mocovy mechur alebo svieti benzin

servis olej a filtre. btw nezere to olej ako triumph ci multica
spotreba ... 4,8 pri kludnej jazde

mame nieco cez 30tkm motorka slape perfektne ...neskutocne lahko pada do zakrut a az intuitivne sa ovlada. Ten motor je genialny a quickshifter mu dava neskutocne zrychlenie. Pri kludnej jazde clovek jazdi na 4,8l podla tankoviania.,
Servis je asi ako u kazdej moto. Dokonca do toho ide menej oleja ako do predoslej Suzuli. Musim pochvalit MV Agustu za dielenske manualy ktore su vypracovane uplne genialne a tym padom ked ma clovek kvalitnejsie naradie a momentove kluce vie plno veci sam porobit bez nutnosti navstivit servis.

Presiel som sa aj na verzii s semiaktivnym podvozkom ale viac mi vyhovuje tento bez el. a na vyse o jednu el. vec ktora by sa mohla pokazit menej aj ked som o tom este nepocul nic.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 19.01.23 v 16:32 10b.

Kentucky
Kentucky napsal 19.01.23 v 09:57 10b.

Super moto . Já mám najeto 29 tis. km a pořád jsem vysmátý z motoru a z celého projevu motorky.

tonyboy
tonyboy napsal 30.09.22 v 12:25

Mne vadil na 950ke pomer teda nepomer kolies 17vs 19...to Turismo ma 17 vs 17 a je obratnejsie rychlejsie a lahsie pouzitelne na ceste ...ja teren prilis nemusim a po skuske 950ky som vo vyssich rychlostiach v zatackach stracal istotu ovladatelnosti

Thorien
Thorien napsal 30.09.22 v 12:06 10b.

Pekna masinka ... bola v uzkom vybere ale bal som sa dostupnosti servisu a dielov ...a uprimne Multica sa mi paci viac .. vditelne vec vkusu .. mimochodom moja 950S od vymeny po vymenu ani kvaku oleja nezozrala .. dufam ze jej to vydrzi

Nalge
Nalge napsal 29.09.22 v 11:32 10b.

Krásny stroj. Dizajnová lahôdka. Tiež som po nej pokukoval, ale bola mimo môjho rozpočtu. Nech Vám dlho robí radosť.