Benelli Imperiale 400 (2020)

Vlastník JA-NE
Vloženo 26.4.2023
Aktualizováno 9.4.2024

je to stará škola a je to už dávno čo som mal motorku s kovovými blatníkmi.. vzduch, 2ventily, 2 zotrvačníky, nízko kompresný motor , veľké kolá, vychytávky starých Nortonov,motor uložený v silentblokoch, kľuka uložená v klzných ložiskách..

Motorka koupena od Zas od kamosa :D

První dojmy - Mne sa vždy páčila. vyzerá staro :) jemulinký motor. jankovité vstrekovanie, chova sa to ako stará moto, vyzerá tak a je tak aj postavená.

Motorku bych doporučil pro - pre vyjazdeného co nepotrebuje ponáhľať , ma slabosť na guľaté svetla a ocení to ako to tento stroj cele podáva..

Doplňky na motorce - Origoš kožené bočne kufre šite v Italii, manžety predných vidlíc. dymové smerovky, spätné zrkadla v koncoch riadidiel, demontoval som kryty na výfuku. mriežka na predného svetla, žltá H4, bielo boké pneu, termopáska na zvode výfuku.
Mam ešte nosič na zadný blatník ale musím ho prevariť prerobiť rozpíliť a prispôsobiť ho aby sa dal namontovať.

Dlhy zdvih motora baf baf baf. nejde to, nebrzdi to. baví ma to. :D

Hľadal som niečo do mesta. Oslíka na ktorom budem jazdiť do prace. Truxton je skôr za odmenu :) Povodne to mal byt skúter. ale nakoniec sa pritrafilo toto. najazdene niečo cez 2000km a ešte je to v záruke...origos bočne brašny.. no nekúp to.
Nikdy by som nebol veril že ma tento stroj tak chytí.. nedám na ňu dopustiť. Výborne odbúrava stres, strašne ľahko sa ovláda nikam sa na nej neponáhľate.. určite vhodnejšia pre vyklidneného jazdca čo nebude motor točiť do nemlátom, jazdit plny, ale skor bude si vychutnávať jeho zamatový chod a ten relax co tento stroj fakt ponuka. Často jazdím s kamošom na Enfielde Classic 350 a že sú to super výjazdy...

Rezonovanie predneho svetla na ktore sa vela majitelov stazuje, vyriesene behom 5 min. ziadne ine zavady niesu. spotreba je super.

Michal21
Michal21 napsal 29.01.24 v 13:11 10b.

Ty bílé lemy pneu vypadaji moc dobře
Co je to za značku?

ludus
ludus napsal 29.09.23 v 09:11 10b.

Taky jsem volil "oslíka" do práce , aby to ale nebyl skůtr.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 27.04.23 v 20:09 10b.

Vkus máš.

pali3x
pali3x napsal 27.04.23 v 08:11 10b.

Pekná motorka...
Pred časom na mňa "vyskočila" podobná na inzertnom webe... Takmer nová, ešte v záruke, za neskutočnú cenu. Momentálne som ale zaťažený na trochu iné typy motoriek - tie ktoré v pohode zvládnu aj horšie cesty.

V každom prípade je to nádherná motorka = taký moderný veterán

Cafi
Cafi napsal 26.04.23 v 20:24 10b.

Ta je pěkná. Přeju, aby byla taky bezproblémová .