Gilera Nexus 500 (2004)

Vlastník LucasBartone
Vloženo 9.3.2004
Aktualizováno 3.3.2008

460ccm, 2x kotouč, 15' kola, kapalinou chlazený, el.starter, palubní počítač, imobilizer, 15l nádrž, váha-195 kg, max. rychlost: 160 km/h, barva červená

Cesty: kdekoli po ČR

Další info: Tak Nexíka jsem již prodal, ale sloužil mi náramně, bude mi chybět jinak to bylo pohodlí a rychlost v jednom - prostě paráda Krásně živý s příjemným odpružením, s přehledem jel 150 i ve dvou což je na skůtr docela pohoda:) Příjemné posouvátko ve městě i mimo něj.

speedy.cz
speedy.cz napsal 24.02.08 v 18:59

Ahojte mám taky jednu tuhle hračku ale začalo mi blbnout startování nějaké červené světélko tam svítí ach jooo co teď

hanz96
hanz96 napsal 17.12.06 v 12:24

tenhle skutr bezva vec sedi to,jede to a kdyz na tom natahnes motorkare ve 170km/h tak docela cumiiiii

misa89
misa89 napsal 13.04.06 v 13:46

nedokážu si představit, jak mě předjíždí skůtr, kterej letí 160 mohla by to bejt good věc

napsal 09.03.06 v 20:07

jukněte ke mě na stránky tam se o Nexovi dočtete daleko více, už mám najeto více jak 10.000km a nemůžu si ho vynachválit, proběhl i lehký tuning (Malossi variator, nějaký neonky, carbon desing atd...)

napsal 10.06.05 v 08:40

Nazdar! Jsem (zatím) štastným majitelem Yam.XJ600S. Předtím jsem měl 125cc skútr a jak se za prací (a drahou polovičkou) stěhuju do města, začínám velmi silně šilhat směrem k Nexusu. Jaké jsou zkušenosti po roku ježdění? Zajímají mě spíš postřehy resp. nepříjemná překvapení. Stejně mě ale neodradí, protože do tohohle krasavce se asi musí "zakoukat" úplně každý...