Yamaha XJR 1300 (1999)

Vlastník Josef.
Vloženo 1.4.2023
Aktualizováno 1.4.2023

Velká, silná rychlá a pohodlná, doufám že i spolehlivá na dlouhé trasy

První dojmy - Je to stará klasika sice v dnešní době už to je asi babička ale pořád krásná a myslím že udělá spoustu krásy a radosti. Taky je to s cela něco jiného než to co jsem měl doposud ale změna je život.

S motorkou mám najeto sice jen pár metrů a nedá se napsat nic co by stálo za zmínku ale postupem času nebo spíše za nejaký čas napíšu více, teď je na motorce docela dost práce od plastů až po seřízení a tak na první dojmy z jízdy si budu muset ještě nejaký ten čas počkat. Zároveň budu rád když se mi ozve někdo kdo má zkušenosti aby poradil nebo případně pomohl s dobrými nápady a zkušenostmi

Čadil
Čadil napsal 05.04.23 v 10:58 10b.

Josef.
Josef. napsal 04.04.23 v 08:52

Kari- nemyslím si že bych dosáhl věku kdy bych uvažoval o choperu i když vím že mě to asi čeká :)

Josef.
Josef. napsal 04.04.23 v 08:50

Drak-09 - Nemyslím si že by informace kterou podal Hansdorf byla špatná,to že v serii XJR ventilátor nemá ještě neznamená že se nedá domontovat pro lepší chlazení. Nic méně jsem se ptal na názor všech a né aby jeden hatil druhého

Kary
Kary napsal 03.04.23 v 23:10 10b.

Tak ať dobře slouží! A kolama dolů! Ale stejně bych si myslel, že už by ses měl připravovat na choppera.

Drak-09
Drak-09 napsal 03.04.23 v 16:18