Kawasaki KLX230 (2020)

Vlastník Sally06
Vloženo 23.3.2023
Aktualizováno 24.3.2023

Vloženo: 13.04.2023, Uskutečněno: 13.04.2023, Zhlédnuto: 43x

Při koupi na Slovensku se pán dušoval, že má zjištěné, že mi dá velký TP. S tím to přihlásím a pošlu mu ho zpět!
Volám známýmu na STK a říká ne potřebuješ i malý TP. OK ty vole musíte mi poslat i malý TP (voser, protože je v něm vše co je ve velkým WTF čůůůr...i). O.K. v pátek z nějakého neznámého důvodu vidím pošťačku (fámy, že zazvoní a už vypisují, že vás nezastihli se mě nikdy netýkaly), ale ejhle sem šel do schránky po pár minutkách a dopis, že sem nebyl zastižen (malý TP). O.K. beru lístek, že ju doženu na kole. Před nosem mi profrčí, ale jak to hovado ultra rychlá Dacia z paní za volantem. Jezdí, jak hovada přes vesnici Samože nabrala na kopci kde jsem nestihl dojet na kole tu pošťačku pi...o ku...a
Chtěl jsem volat na STK, že v pondělí přijedu, ale nemohl jsem. O.K. V pondělí to vyřeším. O.K. v pondělí v době kdy jsem doma mají zavřeno. luxus V úterý mají klasicky dobu na vyliž pizdu, takže nestíhám před prací
Ve středu sedám na motorku, ku..a zrovna napadl poprašek sněhu, jedu. Než jsem vyjel luxusně to auta ujezdili, říkám si sem debil, to někde rozvěsím. V klídku jsem dojel k poště, tam napsáno, že mají dnes zavřeno mimořádně kvůli výsadbě nějakých stromků bo co Ty číčo to už není možný ty vole krávo! na netu to napsané neměli chuji Chtěl jsem vyzvednout malý TP a valit rovnou na STK! O.K. Jedu další den, tentokrát se to povedlo. Dojedu na STK. A technik, že už dělal dovoz, že si myslel, že sem to byl já Ty číčo! Tak musím počkat 45 min., že si zrovna najel z autem. O.K. počkám. Přemýšlím (bez SPZ) pojedu prozkoumat okolí, nesmím to moc zasrat, ale objevení, jak je KLX super jako prase! Prozkoumal a zkusil první výjezdíky a luxus jako kráva! Už vím kudy ujíždět cajtům Byli cca 2°C vrátil sem se trošec zmrzlý, ale spokojený, malinko zamrdaný. STK skvělá zpráva, nemusíme dělat dovozovou STK, ale stačí dovozová evidenčka (asi o 700,-kč levnější) super, alespoň něco! Paráda Bez problémů! Málo času, zachvilku do práce, plán byl takový, že vletím dom, skočim do auta a jedu přihlásit, ale kvůli času jsem bez SPZ skočil do sedla a valil přímo na náměstí (pod kamerama) bez SPZ přihlásit KLX! V minulosti to trvalo fakt chvilku, kdy si paní úřednice vytáhla čistý TP a vše zadala do PC a jen vytiskla. Takové mám vzpomínky na EXC 200 ze Slovenska
Ty vole hned od pootevření dveří taková protivná kráva, že se mi chtělo vychcat po stůl nebo tak něco ať jí to zpříjemním Vše O.K. nějaké papírování, podupávám si, stíhám do práce? Asi jo. Ty vole nacož mi řekne ta pitka, že se to nedělá na počkání, že mi bude volat já vytřeštěný oči, že jako co. Kvůli 5 minutám, pár cvakání do PC a vytisknutí dnes již velkého TP ve formátu A4 pár dní? Za ty státní peníze tohle chci dělat taky kur...a. Nic mě nenasere více, jak ouředníčci a pošta To je totální nehoráznost! Já doufal, že odjedu s SPZ a ono houno safra . A to jí teda říkám, že musím poslat původnímu majiteli ty TP a ona, že mi je nevrátí, že to jsou nějaké EU směrnice! Takže prdel (borec si to zjistil asi špatně) Z kakancem v gaťách jdu k motorce, že tam bude čekat pomáhat a chránit, naštěstí houno zatlačim zpět, sedám a valím pryč z toho velkoměsta
No proces jako kráva, ale dovozovka za ty prachy se vyplatila vzhledem k ceně, takže sem spokojenej. Jen by to nemusela být takový kovbojka pro příště ENDURU ZDAR!!!

Myschan (187) napsal 14.04.2023 v 13:41

A já si skoro myslel, že podobné kousky dělá pošta jenom mě. Ale oni to asi mají v popisu práce

Milan1963 (272) napsal 14.04.2023 v 12:22

To je příběh...

pizda (2) napsal 13.04.2023 v 18:16

Môj malý TP rovno hodila do schránky. Ešte ,že sa nepomýlila
Velký pravdepodobne potrebuje na zrušenie poistky , stačí foto TP na koho bolo prihlásene. Na SK sú ŠPZ prenosné alebo požiadaš o nové. Ako to je v ČR ?

1 reakce

Sally06
Sally06 14.04.2023 v 12:24

SPZ si nechal majitel na SK. Z ČR se vyváží stejně jako na SK mi povídali u nás na úřadě. Na zákl. kupní smlouvy, bych šel odhlásit moto, dali by mi převozní SPZ. Nový majitel by si ji v SK přihlásil z mým velkým TP, který bych mu dal/poslal.

• Zasra... vyfikundovina pro čůůů...y aneb automatické/el

Takovou píč...u jsem jaktěživ neviděl! Kur...a jestli chcou lempové jezdit na motorce, ať si udělají autoškolu a naučí se jezdit na nějaké starší moto, jinak ať na to nelezou a ne, že budou fabriky vymýšlet takové sračky

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 13.04.2023
  • 3. fáze zákl. servis + vyfikundoviny OUT!!!

Ve zkratce, klasika co dělám u každé moto po koupi. KLX jsem chtěl zkrátka vidět nahou B-) Prostě jsem se jí koukl na zoubek, protože už snad 10 let bez 4T, doma samý 2T, mi ten 4T chyběl i kvůli tomu servisu :-$

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 13.04.2023
  • 2. fáze zbytek doplňků

Jak to u mě chodí, tak po dlouhém rozmýšlání jaké blástry. Mohl jsem jet po ose do obchodu, ale nelíbili se mi až tak a chránič hrazdy řidítek neladil. Takže jsem nakonec objednal. Jsou to sice jen trsátka, protože humpo

Uskutečněno: 01.04.2023