Kawasaki KLX230 (2020)

Vlastník Sally06
Vloženo 23.3.2023
Aktualizováno 24.3.2023

Vloženo: 13.04.2023, Uskutečněno: 01.04.2023, Zhlédnuto: 37x

Jak to u mě chodí, tak po dlouhém rozmýšlání jaké blástry. Mohl jsem jet po ose do obchodu, ale nelíbili se mi až tak a chránič hrazdy řidítek neladil. Takže jsem nakonec objednal. Jsou to sice jen trsátka, protože humpolácké hliníkové jsem tam dávat nechtěl. Začali se mi líbit i na ostré jen plácačky. Kawa už je tak dost robustní a těžká a ty hliníkáče by tomu jen na oko přitížily dost! Sladil jsem značku blástrů a chránič hrazdy. Levý blástry byl trošku potíž, protože tam zavazá skoro fšechno, ale nakonec trošku poposunování a lehké obroušení nálitky páčky na čidlo a celkem to sedí i když i tak by chtěl trošičku nahoru furt, ale více to prostě nejde. V první chvíli sem se lekl, že je tam nedám vůbec, ale povedlo se. Dodělal jsem nedoděl origo kryt rámu/motoru a jsem spokojený
E: a ještě jsem si vzpoměl, jak mě u nás v mototechně cvrnkl od očí pěknej enduro rámeček SPZ něco jako když spadli do klína tři oříšky pro popelku asi takové to bylo a měl jsem z toho radost. Sice jsem si musel asi 60,- kč nebo kolik připlatit, ale faktor radosti se počítá

• STK/přepis samostatná kapitola :-D

Při koupi na Slovensku se pán dušoval, že má zjištěné, že mi dá velký TP. S tím to přihlásím a pošlu mu ho zpět! Volám známýmu na STK a říká ne potřebuješ i malý TP. OK ty vole musíte mi poslat i malý TP (voser, protože

Typ: Reportáž
    Uskutečněno: 13.04.2023
  • Zasra... vyfikundovina pro čůůů...y aneb automatické/el

Takovou píč...u jsem jaktěživ neviděl! Kur...a jestli chcou lempové jezdit na motorce, ať si udělají autoškolu a naučí se jezdit na nějaké starší moto, jinak ať na to nelezou a ne, že budou fabriky vymýšlet takové sračky

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 13.04.2023
  • 3. fáze zákl. servis + vyfikundoviny OUT!!!

Ve zkratce, klasika co dělám u každé moto po koupi. KLX jsem chtěl zkrátka vidět nahou B-) Prostě jsem se jí koukl na zoubek, protože už snad 10 let bez 4T, doma samý 2T, mi ten 4T chyběl i kvůli tomu servisu :-$

Typ: Údržba