Honda CBR 600RR (2003)

Vlastník Angik
Vloženo 7.3.2023
Aktualizováno 7.3.2023

Tohle je náš pelech - pelíšek. Proč pelech? Protože jsem ji koupil, vůbec nic nezrepasoval, nenastavil a šel závodit na agentury.. chudák byl pak rozbity až si vysloužil tuhle přezdívku ??

První dojmy - Kupoval jsem ji jako okruhovku s powercommanderem a laminátama a přídavným chladičem z nějaké jiné motorky, přepákování, řídiltka a spínačka schovaná pod airboxem a koncovka od Leoša Vince.. sedla mi jako prdel na hrnec ale postupem času jsem ji upravil trochu víc na okruh, to rozepíšu dál

Motorku bych doporučil pro - Začínající okruháře.. sice není nejsilnější ale je hodně stabilní na brzdách a je to držák.. na naučení skvělá motorka a je na ni spousta dílů

Doplňky na motorce - Větší chladič
K-tech pístky

Mnou přidáno
Antihop TSS Corsa
QuickShifter shiftpower
S tímhle jsem měl v Brně 2:18 ( jezdil jsem i jinde ale časy už nevím z hlavy ?)

Pak jsem ji chtěl prodat ale rozmyslel jsem si to a tak jsem do pelíška i něco nasypal..
GO motoru.. vše série 116 kobyl
Repas zadního tlumiče
Komplet předek z pc40
Přepáčko od pptuning s obráceným řazením
STM spojka
QS od shiftingcontrol
Pumpa z r6 (z cebra jsem druhou neměl )
Na tomhle setupu jsem zajel 2:15 v Brně

Do této sezóny jsem pořídil
větší chladič (byl už na pannonce loni ale nefungoval ideálně )
Komplet spojkovou páčku z r6 ( už jsem 2x spálil spojku díky povolenému štelovacímu šroubku na objimce spojky a nejsem jediný takže dám na radu a zkusim z r6 .. má to líp řešené )
Zadní tlumič WP
K-tech pístky do předních vidlic
Tvrdší pružiny
Uvidíme co tahle sezóna přinese ? samozřejmě to není motorkou ale mnou.. lepší jezdec by na ní zajel o dost líp, jen jsem chtěl podotknout že na začátek stačí zrepasovat podvozek a dat antihop a qs pro větší pohodlí a cebro zajede pod 20 s prstem v nose -> není potřeba hledat chybu v motorce

Ozzy_
Ozzy_ napsal 16.10.23 v 12:06 10b.

Pecka. Idealni kruzitko, za par korun, spooooooousta zabavy.

DeaDDream
DeaDDream napsal 10.03.23 v 13:06 10b.

Manažer
Manažer napsal 10.03.23 v 09:52 10b.

Tak ať slouží